Skocz do zawartości

Deska+wiązania do 800zł


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrej, nowej deski do 800zł, buty za trochę ponad 200zł kupię sobie na miescu. Uzywane niewchodzą w grę, szukam nowej deski z dobrej marki, która ma mi słóżyc głównie do zjazdów i czasem jakis skok. Mile widziane linki do aukcji. Słyszałem, ze burtony dobre ale za taką cene jaką mam do wydania czyli 800zł i w tym mają się zmiescic równieć wiązania to o nowej moge chyba zapomniec. Raven ma duzo fajnych desek z wiazaniami za 730zl chyba to bym kupował ale pewnien uzytkownik powiedzial, ze raven to nic specjalnego. Z gory dziękuje za trud w szukaniu deski dla mnie ;)

 

[ Dodano: 5 Styczeń 11, 18:13 ]

Mam 180cm, 70kg wagi, jezdze od wczoraj ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam nowej deski z dobrej marki

No i tu jest dylemat większości ludzi. Te dwie rzeczy się gryzą. Jak naciągniesz budżet do 900 to masz [ulr=http://proboarder.pl/p/15/969/voelkl-stroke-2011-straptec-zestawy.html]Voelkla Stroke[/url] a jak nie to szukaj czegoś z pośród ravenów. Ja się na nich nie znam to się nie wypowiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dołożyć do Sapienta TMA, Evolution lub Coasta, które dostaniesz za 970 z Drake'ami King. To będzie pożądny zestaw.

Co do Voelkla to te straptec'i które dodają do zestawu wyglądają jak zabawki.

Ja kupiłbym sam sapienta, ale niestey lub na szczęście za mało ważę i mam za mało wzrostu. Twoja decyzja.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...