Skocz do zawartości

Ciuchy termoaktywne


Rekomendowane odpowiedzi

w zimnie dogrzewa, a jak jest za goraco to odprowadza nadmiar ciepla. Bielizne maja mega :) w sklepie ich bielizna schodzi jak buleczki i slyszalem jedynie pozytywne opinie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

witam. kupilem kurtke burton-mb traction jk 10/10 k wszystko super tylko po zakupie zobaczylem ze kurtka wogole nie ocieplana:( i teraz rozmyslam jak mam sie ubrac na snow by nie zmarznac przy -15 myslalem nad bielizna termoaktywna UNDER ARMOUR Long Sleeve mock i na to jakis polar:) czy to starczy przy takim mrozie???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka własnie ma być :) cienka kurtka nie krepujaca ruchów, z membrana. Sam mam kurtkę Burka i jak jadę na stok to ubieram najpierw bieliznę termoaktywna, na to polar albo bluza i kurtka - testowane przy -16 i było mi ciepło :)

 

Polecam bieliznę Brubeck'a lub Craft'a, jak nie chcesz wydać zbyt dużo to ewentualnie Stoor

 

Edit.Literowka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam termoaktywną bieliznę i hi-teca i loopa czyli firmy nie za bardzo chyba znane z tego ale sprawują się super ciepło sucho a jak zimno na dworze tak że się nie da wytrzymać to można założyć nawet na co dzień jako longsleeve i kalesony :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 years later...

Ja mam zawsze zestaw, który odprowadza wilgoć i pozwala skórze oddychać :) Lepiej zainwestować w odzież, która daje radę podczas aktywności fizycznej. Gorąco polecam zielony top z długim rękawem. Ubieram pod dobrą bluzę i świetnie radzi sobie w terenie :) Modnie i wygodnie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...