Skocz do zawartości

SANTA CRUZ Duo Freedom - poradzcie !!!


Rekomendowane odpowiedzi

witam..czy ta deska bedzie dla mnie dobra ???

 

http://05-06.snowboardguide.de/cgi-bin/adframe/endresults_boards.html?company=Santa%20Cruz&style=Freestyle&length=__noaction&preis=__noaction&prod_id=18168&id=117079504181190467225856

 

mam 180 zm wzrostu i niestety waze kolo 105 kg... w opisie jest napisane ze jest od 65 do 85 kg.. porownujac 163 i 166 zm .. krawedz aktywna jest taka sama... 127 cm.. jezdze srednio zaawansowanie.. ale caly czas sie ucze.... w niektorych deskach napiisane jest np 75+ albo 90+ rozumiem ze 75 i 90 kg i wiecej.. przy tej jest 85 bez + ...czy ma to duze znaczenie... jezeli moge prosic o szybka odp... to bede wdzieczny..pozdrawiam... i lepiej 163 czy 166 hmm ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santa Cruz to dobra firma, więc myślę, że będzie wytrzymała. Deska standardowo powinna być około 15cm krótsza od rajdera, ale zważywszy na Twoje obawy wziąłbym chyba 166 - dłuższa deska wytrzymuje większe obciążenia. Poza tym w sumie przy freeridzie i normalnej jeździe po stokach taka długość nie przeszkadza. Sam mam deche 165 przy 181cm wzrostu. Poczekaj jeszcze na wypowiedzi innych użytkowników i porównaj zdania każdego z nich. :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzieki.. ok..w sumie mam tylka ta 166 do wyboru w takim razie... wezme ta i juz... no chyba ze ktos mi ja odradza... prosze o jeszcze wiecej opini..chociaz coraz wiecej.. osob moowi zebym ja kupil....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ;)

czy ktoś mógłby mnie uswiadomić co do technicznych szczegółów deski ?

Jeżdze już 4 sezony ale jezeli chodzi o te wszystkie nazwy to się nie łapie. Wiem tylko że jeżdze na desce z miękkimi wiązaniami. dokształcił by mnie ktoś z fachowego nazewnictwa?

 

 

i drugie pytanie, chciałabym spróbować teraz na twardych wiązaniach .w jaki sposób wybrac buty i deske.czy analogicznie dotej z miekkimi wiązaniami.

 

Swoją mam 154 rossignol (tak samo wiązania), dość szeroką

jakie firmy zajmują się twardymi wiązaniami?

z góry dziękuje za informacje ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to na samym początku polecam Ci założenie nowego tematu żebyśmy nie pisali nie na temat w tym topicu. Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

czy ktoś mógłby mnie uswiadomić co do technicznych szczegółów deski ?

Jeżdze już 4 sezony ale jezeli chodzi o te wszystkie nazwy to się nie łapie. Wiem tylko że jeżdze na desce z miękkimi wiązaniami. dokształcił by mnie ktoś z fachowego nazewnictwa?

 

 

i drugie pytanie, chciałabym spróbować teraz na twardych wiązaniach .w jaki sposób wybrac buty i deske.czy analogicznie do tej z miekkimi wiązaniami.

 

jakie firmy zajmują się twardymi wiązaniami?

z góry dziękuje za informacje

 

[ Dodano: Pią Lut 09, 2007 10:30 am ]

znowu mi sie to źle dodało sorki ;)

komputerowa blondynka ze mne czasem wychodzi ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...