Skocz do zawartości

Obóz dla początkujących


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pewien krewny chce we mnie załączyć zajawkę na snowboard, dlatego szukam jakiegoś obozu/szkolenia/szkółki cokolwiek (w PL, ewentualnie Słowacja czy coś w tym kierunku, byle by cena była odpowiednia), gdzie bym załapał podstawy sztuki jeżdżenia na desce ;). Od razu mówię, że najważniejsza dla mnie jest nauka, a nie wieczorne popijawy czy coś w ten deseń, chcę się po prostu nauczyć i tyle, koniec, kropka :D. Pytanie kieruję do Was, drodzy użytkownicy. Znacie jakieś firmy, które zajmują się organizacją takowymi obozami?

 

Póki co (przeglądając forum i szanownego wujka googla), znalazłem dwie oferty, które na pierwszy rzut oka wydają się być całkiem, całkiem:

 

AR-SPORT.pl - KLIK

EXTREMEPLANET.pl - KLIK

Potrafi ktoś coś powiedzieć na temat tych obozów?

 

Naprawdę będę bardzo wdzięczny, jeśli ktoś podpowie co i jak w tym temacie ;)

 

Pozdrawiam!

 

PS. Zapomniałem o cenie... <1300zł ;)

 

[ Dodano: 29 Grudzień 10, 16:03 ]

Nikt nic nie wie? :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szkole się z Extreme Planet i zdecydowanie mogę go polecić:) Jak widzę cena Ci odpowiada, a szkolenie jest ful profeska, dokładnie będziesz miał pokazane co i jaki wuchta ćwiczeń do tego, więc po takim tygodniu spokojnie załapiesz podstawy.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Ci właśnie tą szkołę jazdy, na ten wyjazd też się wybieram prawdopodobnie:)

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to pisz na priv.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...