Skocz do zawartości

Deska do nauki trikow i rozpoczecia jazdy w snowparkach.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jezdze na desce około 3 sezonow. Wydaje mi sie, ze radze sobie dobrze. Caly czas jezdze na tej samej desce - Hammer broadline 157(nie jestem pewien co do numeru). Nudzi mnie jazda na przygotowanych stokach i szukam 'rozrywki' jezdzac po puchu, w lasach i staram sie najezdzac na jakies hopki etc. Radze sobie, aczkolwiek wydaje mi sie, ze moja deska jest zbyt twarda. Brakuje jej takiego 'poopa' nie wiem jak to nazwać, bo sie na tym nie znam. Nowy sezon sie zaczal i mam dość skromne fundusze, ktore chce przeznaczyc na inna deske.

Chce wydac maksymalnie 1000 pln, tyle, ze musze kupic rowniez wiazania. Wiec mysle, ze okolo ~600 pln na sama deche. Oczywiscie biore pod uwage deske uzywana, chyba ze znajde nowa w takiej cenie dosc 'konkretna', aczkolwiek nie sadze. Chce dosc 'przyzwoitą' deske uzywana, niz jakis shit nowy.

Nie wiem jaka wybrac. Interesuje mnie przede wszystkim rozpoczęcie nauki jakis trickow, skokow etc. Moze to byc deska, ktora srednio nadaje sie do 'szybkiej' jazdy. Nastawiam sie glownie na 'freestyle' jezeli mozna to tak nazwac. Proba najazdow na jakies boxy etc, jak wspomnialem na poczatku. Nie wiem jak lepiej to sprecyzowac.

Nie mam pojecia na temat desek, ktora wybrac etc.

Prosze o opinie jak rowniez o propozycje.

Z góry dziekuje i pozdrawiam;

Azeej ; )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super deską freestylowa jest NITRO T1. Jest ona przeznaczona również do snowparków. Sam na niej jeżdze i szczerze mogę polecić :) Chociaż nie wiem ile kosztuje w tym sezonie.

 

Dziekuje bardzo za opinie i propozycje.

Niestety deska zbyt droga ;s

Licze na kolejne propozycje!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, ze lepszych desek niz sapienty w tych cenach aktualnie nie ma. Z tego co wiem firma juz nie istnieje i to co sie sprzedaje, to jakies resztki z magazynow za bardzo niskie ceny :) za deske klasy evolution musialbys wybulic jakies 2.000pln

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, ze lepszych desek niz sapienty w tych cenach aktualnie nie ma. Z tego co wiem firma juz nie istnieje i to co sie sprzedaje, to jakies resztki z magazynow za bardzo niskie ceny :) za deske klasy evolution musialbys wybulic jakies 2.000pln

 

okej, jestem przekonany juz na tego sapienta najprawdopodobniej.

ostatnie pytanie - evolution czy TMA - jaka roznica/ktora lepsza?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...