Skocz do zawartości

Deska damska?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich. Wiec mam taki problem. Jeżdze od 2 sezonów i w koncu nadszedł czas aby zakupic deske ;) Mam 178 cm wzrostu, waga około 70. Chciałabym deske bardziej do freestyle. i takie pytanie, czy wielkie znaczenie ma to czy deska jest damska czy meska? taka by sie nadawała?

http://allegro.pl/snowboard-salomon-sanchez-magnum-156-2010-waw-i1365587997.html#gallery

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznice pomiedzy damska a meska:

waga

taliowanie

miekkosc

Na damskich deskach jezdzi sie zdecydowanie inaczej.

 

Tak, ten salomon nada sie do parku. Do tego zostal stworzony :) Tyle, ze wersja Magnum to wersja poszerzana, a takiej na 100% nie potrzebujesz :) a no i jest meska.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

ten lotus jest deska w plaskim camberem, rewelacyjna na pierwsze 3 dni, ale jej zakres "mocy" jest bardzo duze ograniczenia :) a tak bardziej po polsku. Szybkie postepy sie na niej robi, ale super szybko na lodzie sie nie pojezdzi.

Jesli mialbym cos wybierac to bralbym nitro. Niemieckiego nie rozumiem, ale pewnie plaskiego cambera jeszcze nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwrocony camber, fajny w puch i park :) wiazania drake ma bardzo dobre, o deskach nie wiele wiem. Wszystkie trzy dechy prezentuja ten sam poziom technologiczny :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...