Skocz do zawartości

Smarowanie wiazań


Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post wiec wypadałoby się przywitać a więc Witam. Teraz przejdę do sedna sprawy mianowicie mam problem z wiązaniami bardzo ciężko się je odpina na razie próbowałem na "sucho" bez butów itp Chciałbym się was zapytać czy jest jakiś smar albo w ogóle czy można czymś posmarować wiązania żeby lepiej chodziły bo nigdy tak nie miałem tak ciężko chodzą ze aż ręka boli. Jakieś porady??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykle z Burtona a opór mam przy z suwaniu z paska jak juz je mam 4 lata to tak ciezko jeszcze nie chodziły muszę pasek wysmarować tylko nie wiem czym

 

[ Dodano: 14 Grudzień 10, 20:00 ]

możesz spróbować tzw suchego smaru z teflonem(bo innym raczej się pobrudzisz), ani butom, anie wiązaniom nie zaszkodzi ale wątpię żeby coś pomogło

a gdzie takie cudo można kupić? Kupiłbym na allegro ale teraz to do lutego nie przyjdzie tak szybko paczki chodzą

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj moze wymienic paski albo pomki.

 

[ Dodano: 14 Grudzień 10, 23:38 ]

spróbuj moze wymienic paski albo pomki. Albo jakims odrdzewiaczem typu wd-40

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo jakims odrdzewiaczem typu wd-40

Porównywałeś z innym egzemplarzem w sklepie? Może zwyczajnie twój jest wybrakowany.

mówisz o wiązaniach czy o butach?

Wiązania są normalne jeżdżę już na nich 3 lata i dotąd działały bez zarzutu tylko teraz jakoś zaczęły przycinać nie wiem czemu może po paru odpięciach i zapięciach wszystko wróci do normy

 

co do WD40 to raczej zły pomysł :D ale dzięki za chęć pomocy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwykle z Burtona a opór mam przy z suwaniu z paska jak juz je mam 4 lata to tak ciezko jeszcze nie chodziły muszę pasek wysmarować tylko nie wiem czym

 

[ Dodano: 14 Grudzień 10, 20:00 ]

możesz spróbować tzw suchego smaru z teflonem(bo innym raczej się pobrudzisz), ani butom, anie wiązaniom nie zaszkodzi ale wątpię żeby coś pomogło

a gdzie takie cudo można kupić? Kupiłbym na allegro ale teraz to do lutego nie przyjdzie tak szybko paczki chodzą

 

 

prawie w każdym sklepie motoryzacyjnym, przynajmniej w mojej okolicy jest w każdym :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 3 latach może ci odstaje jakiś kawałek metlu od pąpki i zachacza? Przyjrzyj się dokładnie w dzień.

Bo takie samo z siebie z nikąd w fizyce nie występuje :lol:

Już trochę lepiej chodzą pozapinałem i odpinałem kilkanaście razy i trochę mniejszy opór ale nadal jest da się jeździć to już ostatni sezon na tym sprzęcie wiec jakoś dotrwam chyba

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...