Skocz do zawartości

Wiązania Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Jako osoba słabo znająca się na sprzęcie snowboardowym mam do Was ogromną prośbę ponieważ chce wymienić swoje stare wiązania. Sprzętu w sklepach i w sieci jest ogrom i nie za bardzo wiem co wybrać;/

Pieniądze które mogę przeznaczyć na wiązania to jakieś (400-550zł) oczywiście mogą być tańsze.

 

Na desce jeżdze 3 dobre sezony ( 2 razy Polsce i ostanio we Francji) wiec swoje umiejętności oceniam na średnio-zaawansowane. na (8)

 

Niedawno trafiłem na wiązania firmy RAVEN. dokładnie chodzi mi o model (S550 albo S500) lub FASTEC GT rozm. L z systemem Flow.

Co o tym myślicie ?? Co polecili byście w tych granicach cenowych ?:)

 

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź z góry dzięki :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ten system fastec fajnie sie sprawuje, jest duzo szybszy od tradycyjnych pompek. zastanawia mnie jedno bo modele poszczegolnych producentow stosujacych ten system wygladaja bardzo podobnie, roznica sa loga i wyglad paskow przymajacych but. a jednak cena jest wyzsza lub nizsza. moze ktos mi to wyjasnic czy tu placi sie po prostu za znaczek firmy czy roznica w wykonaniu jest taka powazna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie system flowa jest w sp. Sp ma swoj system, moim zdaniem lepszy.

Na cene sklada sie:

Waga, pompki, materialy, ksztalt konstrukcji, wkladki amortyzujace i firma.

 

Salomon Patriot 599pln. Bardzo dobre wiazania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...