Skocz do zawartości

Rękawice po złamaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tamtym roku zlamalem sobie powaznie nadgarstek (2 miejscach 1 z przemieszczeniem) i chcialbym sie dowiedziec czy warto zakupic sobie na ten sezon rekawice z usztywnieniem? czy moze znacie lepsze sposoby na chronienie tego nadgarstka ? Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zlamaniu kosci w danym miejscu sa mocniejsze :)

 

Rekawice levela albo oddzielny ochraniacz. Wiem, ze wiele osob najpierw kupuje te rekawice z usztywnieniem, a potem wyjmuje to z nich o ile sie da.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale jak dla mnie kiepścizna - średnio anatomiczny kształt tego usztywnienia, LVLe mają Biomexa - opatentowany system, ja bym nie oszczędzał na zdrowiu. Możesz poszukać używek.

Poza tym, tak jak napisał Matzel - złamana kość po zrośnięciu zawsze jest mocniejsza ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz mniej ambitne pytanie: Czy tacy zawodowi snowboardzisci (freestylerzy) mają rekawice z usztywnieniem ?:D

Różnie - zależy co odwalają :)

Ale na większy fs mają zbroje i usztywnienie gdzie się da - kości ma się jedne.

 

 

A co do tych które pokazałeś na allegro w poprzednim sezonie kupiłem je za 55zł i właśnie je wczoraj połamałem przy niezbyt mocnej glebie :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądam rękawice level fly i się tak zastanawiam czy nie dało by się jedynie do zwyklych rękawiczek dokupic czegos takiego http://www.winsport.pl/foto_allegro/Rekawice%20Level%20Meskie%20Fly/album/slides/DSC_0942.html ??

Bo to jest ta nowa technologia usztywnien :P A mi glównie zalezy na tym usztywnieniu .

Raczej nie sprzedają tego oddzielnie oraz brak w innych rękawicach odpowiednich pasków.

Czasami gorszy będzie uraz jak nie pozapinasz dobrze pasków niż jakbyś wcale nie miał ochraniacza - krótka piłka - na zdrowiu nie oszczędzisz. Zdaje sobie sprawę, że w Polsce sprzęt snb (jak i do innych sportów) jest drogi ale jak chcesz coś porządnego musisz zapłacić :wink:

Kupić takie g... jak ja i połamać to też bez sensu - podejrzewam, że przy większym upadku to ten ostry (po ułamaniu się) plastik bardziej by mi zaszkodził niż pomógł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...