Skocz do zawartości

Smar-jaka firma?


jed

Rekomendowane odpowiedzi

skoro smar jest nazwany ,,na zimno" to chyba znaczy że trzeba go używać ,,na zimno" a nie ,,na gorąco" :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zdecydownie smarowanie na gorąco !! żaden smar do smarowania na zimno nie da Ci tego efektu co smar na gorąco. Co do firmy to nawet sie dobrze nie orientuje ...kiedyś smarowałem bakooda teraz jakimś noname i też jest wypas.... głównie chodzic o to żeby ten smar wniknął między pory w ślizgu..

 

obecnie bardzo dobre smary robi firma TOKO,

ich produkty możecie znaleźć TUTAJ

 

z innych firm polecam jeszcze Oneballjay,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...

hehe smieje sie , no niestey nie wydaje mi sie na chwile obecna ze moj "blat" mozna smarowac czym kolwiek :) szkoda tych specyfikow na taki shit jak moja decha :) zainwestuje kiedys w cos lepszego to pewnie sie skusze na jakis smar do tego

 

a pytanie mam , czy ten smar rozprowadza sie normalnie zelazkiem po blacie ??

bo panowie np w intersporcie biora za to 40 zl , i sie zastanawiam co oni tam takiego robia ze sie tak cenia :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smarują Ci deskę przy użyciu maszyny, która kosztuje tak z dwa kółka. ;p Stąd taka cena, choć ja w serwisie dużo mniej płaciłem. Bodajże 20zł? Skoro masz dechę w kiepskim stanie i szkoda Ci kasy na smarowanie, to możesz sobie kupić na allegro smar do nakładania na zimno, który kosztuje kilkanaście złotych. Zawsze coś to da. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...