Skocz do zawartości

Voelkl Spade '11


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Nadszedł czas, by sprawić sobie własną deskę. Do tej pory (4 sezony) jeździłem na wypożyczonych. Niestety za granicę nie miałem okazji wyjechać, musiałem zadowolić się naszymi polskimi górami :) Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Spokojnie radzę sobie na czarnych trasach - FIS w Szklarskiej Porębie, Mały Kasprowy w Zakopanem. W zeszłym sezonie zasmakowałem freestyle'u (skoki 180 bs i fs, noseroll, tailroll) i chciałbym to dalej kontynuowac. Do tej pory jeździłem rekreacyjnie, ale zaczynam myśleć poważnie o snowboardzie... jakby się udało to w tym roku chciałbym skończyć drugi kurs sprawnościowy.

 

Fundusze na deskę są ograniczone... muszę zamknąć się w 1500zł, dlatego zastanawiam się czy kupić tanie wiązania i tanie buty, czy kupić lepsze wiązania, a buty dokupić może w następnym sezonie? ...znowu musiałbym wypozyczac..

 

Moje wymiary:

wzrost - 174cm

waga - 65kg

 

Model który ja sobie upatrzyłem to Voelkl Spade '11 154cm.

Czytałem o nim dobre opinie i jestem gotów go kupić, ale jeszcze skonsultuje to z Wami :D

Będę z niego zadowolony?

 

I proszę byście polecili mi jakieś wiązania bo na tym się nie znam kompletnie.

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziesz :) i lepiej zainwestowac w buty niz wiazania. Ba, buty to ta czesc sprzetu, w ktora trzeba inwestowac najwiecej. Co ci po desce za 3.000 skoro pieta Ci bedzie latac w bucie :)?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...