Skocz do zawartości

Poszukuje deski do takiej zabawy :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam aktualnie posiadam burton deuce 2010 159 cm ale chcialbym nauczyc sie bawic deską jak na tym filmiku na początku. Jaka deska bedzie do tego najlepsza oraz jak to jest z długościa bo slyszalem ze troche krótsze sie kupuje do takich manewrów ale nie wiem czy to prawda ?

oczywiście mile widziane propozycje marki z modelem :D

---->VIDEO<----

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi być krótka - po prostu wystarczy, że jest miękka (option dufficy która ma flexa ~6 da się tak wygiąć - nie mylić z tym, że ja potrafię śmigać tak jak oni)

dużo tu umiejętności, odpowiednia waga i stance do długości dechy;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woah, takiego bs pressa to już dawno nie widziałem(ciekawe czy odjechał). Prawda jest taka, że do flatu potrzebujesz jakiejkolwiek freestyleówki, najlepiej nie dłuższej niż 155. Ważna jest też waga ridera i technologia. Na bananach takie sztuczki są wyjątkowo proste, bo nie trzeba się prężyć, by "docisnąć". Lżejszym zdecydowanie nie polecam klasycznych camberów. Do tego kaczka i rozstaw: jak press, to szerzej, jak spin bliżej siebie. Od siebie dodam, że takie sztuczki są wyjątkowo proste. Oczywiście są i trudniejsze(typu bs 27 noseslide fr 27 out), ale sprawiają mnóstwo satysfakcji i wyglądają całkiem efektownie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...