Skocz do zawartości

pomoc w wyborze deski fs


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

zastanawiam się nad deską do freestylu, ale żeby też w miarę dobrze śmigało się po stoku.

 

mój wzrost to: 173 cm i waga 69 kg i cena do 700 zł. Na desce jeżdżę 4 sezony.

 

moje propozycje:

 

Palmer Flash (2007)

Head Tribute

Nitro Team Series

Burton Dominant

Salomon Storm

Palmer Prodigy

Head Fountain

Academy Propaganda

Head Rush Rocka

Salomon Era Benedek (2007, 155,5cm)

 

Wszystkie deski są nowe i mają długość od 150-155. Najbardziej do mnie przemawia Head rush rocka (ze względu na rocker'a) albo Salomon Benedek(topowy model salomona)

 

a wy jak sądzicie która będzie najlepszym wyborem do fs? i czy ewentualnie te 155,5cm Benedaka nie będzie za dużo?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem topowym modelem salomona jest oficial (pipe, dalekie loty) burner (fr) i drift (rurki itp.). Pomijam genialnego Sick Stika :). Mozliwe, ze ta decha byla iles tam lat tą topowa.

Jesli freestyle to musisz mierzyc w cos krotszego 150-152, 155 tez da rade ale po co sobie utrudniac :)?

Nie znam w sumie zadnej z tych desek, moge powiedziec, ze burton, nitro, head i salomon robia bardzo dobre deski, palmer z tego co pamietam tez a Academy nie znam.

Od siebie dodam Sapient Evolution choc na stoku "roznie z tym bywa" :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak w waszej opinii wygląda Head Tribute, Rush Rocka, Burton Dominant i Benedek na tle Sapienta Evolution? bo też go biorę pod uwagę.

 

i ten Nitro Team Series, opisywany jest w samych superlatywach, gdzieś pisali że porównują go do Burton Custom.

 

zależy mi też, coby deska miała twintipowy kształt, no i rocker tez mile widziany

 

kurde, ciężko mi zdecydować:D chyba będę monetą rzucać :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...