Skocz do zawartości

polskie góry


Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Jak widać za oknem pada śnieg, w górach też z tego co widzę w przyszłym tygodniu opady śniegu też planowane temperatury -1 do -3 więc pomyślałem, że można by gdzieś pojeździć w naszych pięknych polskich górach.

Stąd moje pytanie czy jest sens jechać powiedzmy na tydzień od 30 listopada do białki lub w tamtejsze okolice i czy będzie możliwość nauki jazdy na desce.

Nigdy nie jeździłem podobnie jak moja kobieta więc początki mogą być trudne ale tak się złożyło że do 7 grudnia jestem na "przymusowym" urlopie i chciałbym to wykorzystać.

Czekam na jakieś opinie tudzież rady ;).

 

Pozdrawiam.

M.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nocowanie.pl/noclegi/male_ciche/kamery_internetowe/30873/www,30873.html

 

Małe ciche widzę, że naśnieżają a z kamer widać że coś się tam dzieje na plus ;).

Nie ma to jak zakupić sprzet za 4tysie i dostać od kierownika urlop w innym terminie niż się planowało... No ale jest nadzieja ;).

Teraz pytanie gdzie najlepiej dla amatora?

Szczyrk, Białka a może Małe Ciche pewnie i tak na początku czeka mnie jedynie ośla łączka :).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o bialce slyszalem wiele pozywtynych opini, o szczyrku rowniez. Male ciche tez mi sie obilo o uszy, ale nie mialem okazji pojezdzic w zadnym z tych miejsc :( wszedzie bedzie dobrze ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

białka to w miarę fajny snowpark, wiele krzesełek (chyba 8 - w tym najnowocześniejsze w Polsce), ale stoki stosunkowo łatwe

 

szczyrk to wieczna walka o tereny między góralami więc ciężko mówić czy fajne, bo kompleks jest do pojeżdżenia ok ale nigdy nie wiadomo która część będzie otwarta;|

 

zdrowia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...