Skocz do zawartości

Roxy Ally BTX 2011 czy K2 Eco Pop 2011-dla kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Którą deskę wybrać :Roxy Ally BTX 2011 czy K2 Eco Pop 2011.Będę jeździła drugi sezon i szybko się uczę ,chcę kupić dobrą deskę wraz z wiązaniem do AM.Proszę o pomoc....

Która deska lepsza?

Jakie wiązania dla kobiety do 1000zł?

Jaki wymiar deski?waga:48kg,wzrost 170cm

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozesz podeslij jakies linki, mam dosc na dzis google :)

Dlugosc 148 +/- 2cm

Wiazania: Salomon Stella, Celeste, Absolute

W roxy napewno tez cos sie znajdzie, poniewaz to typowo damska firma, ale nie znam ani troche ich oferty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o te dwie deski to postawiłbym na K2, aczkolwiek nie wiem czy warto się na nią porywać bo to blat dla zaawansowanych riderek. Deska sama w sobie cud miód..

 

Co do długości to tak jak Matzel już powiedział 148 będzie idealna.

 

Co do wiązań to tegoroczne Madisony prezentuja sie okazale. Topowy model wiązań dla PAń w kolekcji Rome. Wiązanie na lata... niższy model Rome Strut też są bardzo dobre, nie mają tyle ciekawych rozwiązań co Madisony ale też dobra konstrukcja http://www.romesnowboards.com/product/bindings/strut/

 

Ride LXh 2011 to tez już lepsze wiązanka i warte uwagi. http://proboarder.pl/p/3/875/ride-lxh-2011-wiazania.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle zrozumialas:P Najlepsze Rome madison, potem Strut, potem LXh

 

co do burtona to moze i warto któryś z wyzszych modeli, ale specjalnie nie lubuje sie w tej marce wiec nie podalem :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Burtona dla kobiety to mogę polecić deseczkę

 

Burton Feelgood - twardość 4/10 - z wyższej półki. Slizg Sintered N2O WFO Vision - połączenie śliskich i niezwykle mocnych materiałów, dających bardzo szybki i wytrzymały ślizg. Kształt directional w jakims stopniu bedzie wybaczac ci bledy ktore popełniasz ;) O technologiach nie chce mi się opisywac :) w kazdym bądź razie z tej deseczki cieszyłabyś sie dluugo - bez potrzeby wymiany na lepszy sprzet, tylko trzeba byloby w nia zainwestować. Ale jesli za wiazania chcesz dac 1000zl to mysle ze cena deski bedzie Ci odpowiadac. Jak zdecydujesz sie na w/w deche musisz pamietac ze mocowanie wiązań do deski jest w nowym systemie jednej szyny tzw. EST wiec wiązania rowniez musiala bys szukac Burtona.

 

Mogłabym ci jeszcze polecic miękciejsze deski Burtona ale nie ma sensu. Chyba ze bedziesz śmigać glownie po parku.

 

[ Dodano: 20 Listopad 10, 16:46 ]

A co do wiązań..

 

Burton Lexa EST lub Burton Stiletto

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...