Skocz do zawartości

UWAgi dotyczące sprzętu - TO CZEGO NIE LUBIMY NAJBARDZIEJ!!


Rekomendowane odpowiedzi

Napewno komuś z was zdażyło się że wykryliście wadę jakiegoś sprzętu I TU JEST MIEJSCE ABY O TYM NAPISAC :D ja wynalazlem wadę w wiązaniach firmy CONTROL. a polegała ona na tym że co miesiąc urywałem pasek w przednim wiązaniu(mniejszy pasek:D) jakie wady wy odkryliście???PISZCIE!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo to ciekawe :-) może rzeczywiście jakiś wadliwy model.... mi się nic takiego nie zdarzyło poza tym że przy starych wiązaniach śrubki mi się szybko luzowały ale to może spowodowane było tym że miały już zjechany gwint...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...
  • 2 months later...

Burtony urywają się tak samo. Kumpel wymieniał parę razy.

 

A propos Burtona to nie polecam raczej rękawic. Dwa razy mi wymieniali na nowe, aż zdecydowałem się na pieniądze i trójpalczaste Demony. Burki się od wewnętrznej strony po prostu sypały.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... A ja planowałem ostatnio kupic rękawice Burtona. xP Ogólnie nie lubię tej firmy, ale innych nie znalazłem, a chciałem miec w nich max swobodę ruchu.

 

Btw... Jackiel, wracasz na forum po nieobecności?

 

Post nr 300 :] Za dużo spamuje ostatnio... ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wole tradycyjne rękawiczki. W tych dwupalczastych jest strasznie ograniczona swoboda ruchów, a dla mnie to max ważne. Poza tym muszę sobie jakieś porządne rękawice sprawic, bo tak to psują mi się ze 2 pary na sezon. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymierzalem te rękawice i cholernie niewygodne te wkładki plastikowe. Może to jakoś idzie się przyzwyczaic no ale uwierają dosyc :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

TRIM jak chcesz kupic jakies dobre rekawiczki to naprawde polecam rekawice LEVEL-a z tym patentem usztywniajacym na nadgarstek. Jezdzilem caly zeszly sezon i sie sprawdzaly znakomicie, na poczatku troche dziwne uczucie ale idzie sie przezwyczaic i wtedy to juz zadne inne.Polecam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio rękawice head`a zobaczymy jak się spiszą na stoku ale jak na razie to są bardzo ciepłe i dobrze wykonane :wink: :mrgreen: :mrgreen: :D

 

http://e-snowboard.info/forum/viewtopic.php?p=4927&sid=43b3677156c96fdfaab892ab793a7ecd#4927

 

 

 

ps.powie mi ktoś jak się robi takie linki że pisze np. kliknij tutaj

i nie ma całego adresu tylko to :?:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
  • 1 month later...

co do tego co mnie denerwuje to...kiszen na karnety na rekawie...wiekszosc karnetow zblizeniowych (magnetycznych) jest mniej wiecej wielkosci karty kredytowej, a moja kieszonka jest jakies 1,5 cm za krotka...szlak trafa :mrgreen: kazdy karnet mi wypada... :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej denerwuje jak trzeba wyjmować 10 minut karte,bo nie odczytuje przez materiał

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...