Skocz do zawartości

Wiązania do 1000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wydaje mi się, że za około 700-1000 zł można kupić wiązania, które mogą wystarczyć na kilka(naście) lat lub całe życie, nie?

W takim razie prosiłbym, byście polecili jakieś superwypaśne wiązania w tym przedziale cenowym, które macie lub które wam wydają się bardzo dobre.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FS Salomon Arcade lub Relay Pro (1100pln)

FR/AM Salomon Chief

FR/Pipe/AM Salomon Caliber (1150pln)

 

Jesli chcesz wydac juz te 1000zl to wydaje mi sie, iz dolozenie 100 nie jest problemem a jednoczesnie pozwoli Ci na zakupienie topowych wiazan.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Matzel ciągle z tymi Salomonami jedzie:P Rozumiem ze takie w sklepie tylko macie?:P Ja tam jakoś nie jestem przekonany do tej firmy, niby wszystko ok, robi dobry sprzet ale coś mi tu nie pasuje:P ale to moje zdanie

 

Co do wiązań za taką sume to z jednej strony wiadome jest że wystarczą Ci na wiele wiele sezonów, z tym że co roku spece wymyslają jakieś nowe bajery i nie wiadomo co bedie za kilka lat:P Wiadome jest że takie wiązania na pewno Ci wytrzymaja.

 

W tej kwestii poleciłbym ci coś z Fluxa, p Titan TT30 http://proboarder.pl/p/3/682/flux-titan-tt30-black-2011-wiazania.html

 

albo Rome Targa z najnowszej kolekcji. wiązania mistrz. http://www.romesnowboards.com/product/bindings/targa/ niebawem będziemy je mieć na sklepie za 999 pln. Zobacz sobie opisy technologii, filmiki. Naprawde swietne wiązania. W zeszłym sezonie Jedowi je załatwiałem i był mega zadowolony

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarniam oferte Voelkla i Salomona, troche Sapienta (tylko deski) i na wiecej nie mam czasu ;) Salomona mam w pracy a burka i voelkla 5m obok ;) no i jak ktos mi podesle deche na gadu czy cos, to wiem czy to dobra decha czy to jakis shit ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te Rome Targa 2010 zamiast 2011 też są dobre?

Co z wiązaniami burka? Czy są nieopłacalne jeżeli chodzi o tę półkę cenową? Jakieś missiony albo coś?

Prosiłbym jeszcze kogoś o wypowiedź na temat wiązań Salomona.

 

PS: jak to jest z systemem mocowania wiązań do deski u Burtona? W najdroższych modelach jest ta taka szyna, a w pozostałych jest normalnie?

 

ahh, sorry, nie napisałem jeszcze, że te wiązania najlepiej by były all mountain, ewentualnie freeride

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Targa 2010 też super. W nowym modelu wprowadzono kilka innych nowości.

 

Co do burtona to wiazania jesli nie sa w systemie est to beda pasowały do wszystkich desek z tradycyjnymi insertami. Czy warto ? No mi sie wydaje ze nie warto, missiony to nie najwyższa półka a za te pieniądze możesz spokojnie poszukać wiązania innych firm z najwyzszej półki.

 

Co do salomonów to matzel wie na pewno więcej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salomon ma najgrubsze paski, dzieki czemu sie nie wyszczerbiaja i nie pekaja. Solidne pompki z jednym dodatkowym zebem, dla szybszego dopinania. Posiadaja dodatkowa wkladke, ktora absorbuje wibracje i drgania, jednoczesnie podnosi buta (nie ryjemy nosem buta po sniegu) i daje jeszcze lepsza kontrole. Przedni strap nie rozpinany, dzieki czemu potem nie trzeba sie bawic z celowaniem. Chyba wszystkie wiazania, ktore wymienilem maja specjalne linki badz inne czesci, ktore tworza z wiazania taka dzwignie, dzieki czemu jeszcze lepiej jezdzi sie na pietach.

 

Jak dla mnie burtony są stanowczo za drogie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam cen, ale Salomon Chief sa w tych okolicach albo Salomon Code. Oczywiscie godne polecenia :) Obydwa wiazania maja pompki "viper". Sa rewelacyjne, odpinam je jednym palcem bez uzycia wiekszej sily. Code maja regulowany pedal gazu, zas Chief specjalna wkladke, ktora absorbuje drgania i podwyzsza wiazania dajac lepsza kontrole. No i dodatkowo to co napisalem wczesniej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...