Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mamy j tez w naszym sklepie http://proboarder.pl/p/3/737/raven-fastec-gt-2011-wiazania.html

 

Z tego co ostatnio dokładnie badałem to mogę śmiało polecić. Wiązania są zrobione przez w fabry SP i sa identyczne jak Sp Fastec Private albo SP Fastec Sport z tym że tańsze. wiązania solidnie wykonane, i rzeczywiście system jest chyba lepszy niż flowa, but jest tutaj lepiej trzymany.

 

Moim zdaniem warto.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

prawda ;) szczegolnie flowy, a raczej myslalem o flowach wtedy.

Powod:

Za mocno trzymaja buta. Z fastecami nie jest az tak zle ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie te wiązania są dobre dla ludzi którzy nie umieją się zapiąć na stojąc albo im za ciężko. W normlanych warunkach zapięcie się zajmuje podobną ilość czasu jak już wypraktykujesz.

Najlepiej kup lepsze klasyczne wiązania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matzel napisałeś, że mocno trzymają buta. I chyba właśnie o to chodzi żeby dobrze trzymały więc nie wiem co jest minusem i jakbyś mógł to weź mi napisz o co chodzi :D bo z tego co napisałeś wynika (przynajmniej moim zdaniem), że wiązania FS powinny słabo trzymać buta.

 

Killer129 a jakie wiązania byś mógł mi polecić (max 400 PLN)

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyobraz sobie 10m skok i ladowanie, przy ktorym kazde ugiecie nogi wplywa na deske ;)

Dlatego jezdzi sie w miekkich butach i pro wiazania freestylowe maja np miekkie tylne czesci pod lyzka, lyzki itp. No a flow trzyma tak mocno, ze nie ma zadnego "marginesu", zadnej mozliwosci bocznego wychylenia nogi itp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...