Skocz do zawartości

problem z deską!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kupiłem deskę voelkl spade 160. Po rozpakowaniu jej zauważyłem że widnieje na niej, że to 164, ale po zmierzeniu wyszło, że to jednak 160. Zadzwoniłem więc do sklepu i pytam "o co chodzi?". Zaznaczyłem, że zależy mi na sprawności technicznej tej deski, a to czy pisze 160 czy 164 to mi to bez różnicy, a pan powiedział, że decha ma 2 lata gwar i z tego co wie to wszystko jest z nią w 100% w porządku od strony technicznej. Spotkał się ktoś z czymś takim? jaka jest szansa, że jakaś wada mogła się także wedrzeć do 'wnętrza" deski?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale 160 ma po lini prostej? w sumie nigdy nie mierzylem deski i nie wiem czy 160 to wysokosc czy dlugosc deski ;p gdybym mial cos odstawiac to mowilbym, ze to dlugosc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, a jak mierzysz deske ?, ja ostatnio dzięki nieocenionej pomocy Bercika kupiłem deske :D, też przemierzyłem z ciekawości i w linii prostej tzn bez wyginania miary na nose-ie i tailu deski wyszlo mi 152 ( na desce pisze 154) ale jak zmierzyłem dociskając miare na wygieciach wyszło 154 wiec jak Tobie w przypadku pomiaru z docisniem miary do deski wychodzi 164 i pisze 164 to masz taką długość a jak wychodzi mniej to tak jak pisali inni błedne oznaczenie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...