Skocz do zawartości

deska burton czy K2


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Zamierzam sobie kupić deskę mam 168 cm wzrostu i ważę 65 kg, jeżdżę 3 sezony (z małą przerwą) ale raczej sobie radze :)

 

co myślicie o tych deskach:

 

http://global.burton.com/womens-boards-lux-snowboard/231562,default,pd.html?start=8&cgid=womens-boards

 

albo:

 

http://k2snowboarding.com/snowboards/fling

 

w którą lepiej zainwestować?

Dzięki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w profilu napisałaś że preferujesz jazdę po stoku, a podałaś dwie propozycje desek freestylowych. Jeżeli chcesz pozostać przy jeździe po stoku, czerpać z tego frajde i rozwijać się cały czas to polecam poszukać czegoś am/fr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam podobne odczucia po maratonie sklepowym - głównie fs.

Rozumiem ze na desce fs można spokojnie jeździć po stokach i tez mieć z tego fun :) ? Jaka jest różnic między deską fr/am a fs? I jeżeli dłuższa fs żeby jeździć sobie po stokach to ile mniej więcej dłuższą?

 

A na sam koniec dopytam jeszcze o twardość / miękkość desek ? vel elastyczność :) w co najlepiej inwestować?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flex to miekość podawane są w zakresie od 1 do 10 im bardziej w góre tym deska twardsza a im bardziej w dół to mieksza :grin: a w co lepiej inwestowac to nie dokonca Ci mogę powiedzieć ale bardziej jestem przekonany do K2 odwiedz jeszcze proboarder tam znajdziesz tez fajne deseczki :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy do czego ta deska.

Pipe twarde

Boxy miekkie

Dlugie loty srednio twarda

Oczywiscie do tego dochodzi wiele innych czynnikow. Na desce FS mozna jezdzic po stokach i miec z tego fun, ba, mozna nawet probowac jezdzic poza trasa, ale to nie bedzie to samo ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widziałaś ale Sapient ma kilka dobrych desek am/fr dla Pań, które nie zrujnują twojego budżetu :):

 

Sapient Solstice 2007

Sapient PNB 3 2008

Sapient PNB 3 2009

 

jeżeli tylko dobrze jeździsz to śmiało możesz zainwestować w którąś z powyższych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...