Skocz do zawartości

Proszę o skomentowanie butów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam do skomentowanie buciki firmy Nidecker :):)

 

Buty snowboardowe Nidecker

Wykonane z wysokiej jakości skóry syntetycznej

Ten freestyle'owy but daje Ci wsparcie potrzebne na snowparku oraz gwarantuje doskonałą amortyzację i ochronę przy upadkach

System trzymania kostki 3D - bardzo efektywny, umożliwiający dobre unieruchomienie stopy i bardzo szybkie przeniesienie siły na krawędź deski

Wyprofilowana, termoaktywna wkładka EVA z poprawiającym jakość jazdy systemem Support Shank

Podeszwa o wysokiej przyczepności N7 z amortyzującą poduszką powietrzną

Molded 3D Tongue - specjalnie wymodelowany język, dopasowuje się do kształtu stopy i ułatwia sznurowanie

 

Zaczynam przygodę z Fs i zdaje mi się że na początek mogą być Pozdro:):):)

Dziękuje z góry za skomentowania :):)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegokolwiek by nie podał, to i tak dolna półka. Jeśli dużo czasu będziesz spędzał z deską na nogach i zbytnio nie ograniczą cię fundusze, kup coś renomowanego producenta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sorka że nie padałem modelu :Buty snowboardowe Nidecker Wi 09 NDK (black/white)A buciki kosztowały 350 zł jak co to nic straconego jak co to na nowy sezon co się kupi nowego.

Czyli mam rozumieć ze kupiłem kupę mogłem dołożyć jakieś 300 zł i kupić co lepszego Ale jak na start nie są złe chyba.Dzięki za szczerość a tak na przyszłość w jakie buty zakupić tak do 700 zł do 800 zł oczywiście do FS:):)Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...