Skocz do zawartości

Początkujący Deska + wiązania + buty


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od 2 miesiecy oglądam w internecie różne zestawy i nie mogę się zdecydować, mój budżet to 1100zł ( żona zaczyna marudzić ;) ) juz taki maksymalny, jezdziłem pierwszy raz 2 razy po 2 godziny z zeszlym sezonie na pozyczonym sprzęcie i raz miałem za duże raz za ciasne buty deski też takie jakie były ogólnie to na choinke zjechałem i tyle ,w tym mysle że będzie lepiej bo chce kupić coś swojego, moje parametry to klasyczny chudzielec 180cm 63kg wagi,rozmiar stopy to 27,1cm :),niestety w mojej okolicy nie ma dobrych sklepów ze sprzętem i zostaje internet, zestaw który wybrałem to ten Raven http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=3202& + wiązania Raven S400 , myslałem tez nad czymś używanym ale jak napisałem to paru komisów snowbordowych to cena deski wiazan i butów wychodziła okolo 200zł taniej i niewiem czy warto się na takie coś rzucać. I pytanko jeszcze jaka długośc byla by dla mnie odpowiednia 154 czy moze 151 ? wiem że napewno nie 160 bo w zeszłym roku jezdziłem bodajże na 162 to się czułem jakbym miał nogi do betonowej płyty przywiązane;). Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do używanego sprzętu to trzeba mieć rozeznanie w sprzecie i znać sietroche na tym żeby nie wcisneli jakiegoś bubla. Generalnie to do komisu to teraz mało kto oddaje sprzęt, raczej wszyscy co mają coś sensownego do sprzedania to na allegro wystawiają. Używany sprzęt pewnie skleciło by sie troche lepszy ale buty i tak nowe trzeba kupic.

 

Co do długości dechy to minimum 154, 151 bedzie za krotka, spokojnie możesz też sie pokusić o 158. Co do samej deski to na poczatek i do jazdy rekreacyjnej jak najbardziej sie nada, wiazania s400 juz sa lepsze od s200 i spokojnie wystarcza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką i konkretną odpowiedź :), teraz jestem juz zdecydowany na tą deskę..i nie szukam nic innego, zaraz sie sezon zacznie a ja bym sie jeszcze zastanawiał ^^. Nie ma jak dobre forum :D Pozdrawiam Serdecznie :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...