Skocz do zawartości

POMOCY ktoś by mi wytłumaczył i zaproponował coś ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i mam takie pytanko chce się zapytać jaki sprzęt zakupić dwa lata temu nauczyłem się jeździć i chce zakupić sprzęt taki żebym mogł juz robić triki i też zeby sie dobrze jeździło. czyli np nie wiem jaki rodzaj Freestyle czy All-mountain wogóle nie wiem czym to się różni

jakiej najlepjej firmy deske i jaką ;D itp kwota na deskę i wiązania to jakieś 1700zł lepjej ja by była tańsza i jaką wysoką deske mam mieć

 

wzrost 186 cm,waga 56 kg,rozmiar buta 41

 

Po co powiekszales czcionke!? - Matzel

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie deski to rzeczywiście Voelkl Spade byłaby bardzo dobrą opcją dla Ciebie. Decha bardzo uniwersalna, wszechstronna i przede wszystkim bardzo dobra. Co do długości to Matzel tutaj poszalał. Przy Twoim wzroście to 159-163 dla deski allmountain. Co do Voelkl Spade to dostaniesz go w naszym sklepie http://proboarder.pl/p/1/655/voelkl-spade-rc-2011-deski.html

 

Ciekawą deską jest też Voelkl Dash 2011 : http://proboarder.pl/p/1/652/voelkl-dash-2011-deski.html - tutaj byłby rozmiar 163.

 

Co do różnic między deską AM a typowo freestylową to pierwsza zasadnicza jest taka że deska AM dobrze spisuje sie w kazdych warunkach, tzn mozna na niej poskakac, pojezdzic w puchu ale przede wszystkim pojezdzic na przygotowanych trasach. Deska taka dobrze sie prowadzi, dobrze trzyma w skrecie itd. Deski typowo freestylowe gorzej trzymaja w skrecie, sa mniej stabilne przy duzych predkosciach, maja mniejszy promien skretu - ale oczywiście sa deski typowo fs ktore rowniez dobrze sobie radza w kazdyh warunkach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tą deske chce tak uniwersalnie i ciągle nie wiem jaka rozmiar tej dechy biore tą Voelkl Spade i wiązania raven s500 butki musze poszukać i jak chce miec taką deske uniwersalną to jaki rozmiar bo ktoś gdzieś mi pisał że na dłuszej będe sie meczyć a na np 154 cm bedzie mi sie latwo nauczyć ale mi chodzi o taką co juz będe miec na troche kupie krótką np 154 cm to jak naucze sie jeździć juz lepjej to będzie za kótka a jak za wysoka to będzie mi na począntku trudno sie nauczyć i chciał bym juz taki rozmiar bardzej uniwersalny czyli żeby wmiare dobrze nauczyc sie jeździć,skakać itp nawet jak przytyje 10 kg. i jak już sie naucze to żebym mógł na niej juz dobrze jeździć bo nie mam zamiaru za 2-3 sezony wymieniać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...