Skocz do zawartości

Instruktor Snowboardu!!:D


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam pytanie do wszystkich którzy uczą jeździć na desce. Czy robienie kursu instruktora snowboardu się opłaca?? Wiadomo idzie zima na naukę jazdy na nartach będzie popyt jak zawsze, ale jak to się ma z deską czy jest duże zainteresowanie nauką jazdy na desce. Mam tylko info jak to się ma w związku z nartami natomiast nigdy się nie interesowałem jak to jest z deską, tak że jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę o info.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama instruktorem z papierami nie jestem, ale mam znajomego co w tym siedzi i z tego co wiem, to nie narzeka on na nudę w czasie sezonu. Znaczy wiadomo, że trzeba mieć pod uwagą fakt, że tu na północy instruktor jak by nie patrzeć będzie miał trochę więcej roboty, bo jest tu mniej stoków, o ile niektóre z nich można w ogóle tak nazwać ;p a i trochę ludzi co chce się uczyć jeździć. Także moim zdaniem nawet się to opłaca, jednak jak to wygląda z perspektywy innych osób i jak na południu, to nie za bardzo jestem zorientowana. :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz duzo czasu w roku na wyjazdy (30 dni albo cos kolo tego) to sie oplaca. Zatrudniasz sie z jakas "wycieczka" jako instruktor i wyjazd masz za darmo. Co dwa lata musisz chyba "odswiezac" swoja licencje instruktora (oczywiscie to kosztuje) a samo zrobienie istruktora tez duuuzo kosztuje.

Jesli jezdzisz tydzien-dwa w roku odpusc, to nie ma sensu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli można prosić o takie porównanie z chcącymi się uczyć jeździć na nartach czy jest ich więcej, mniej czy tyle samo. Np. jeżeli instruktor narciarstwa będzie miał w jeden dzień 7 godzin jazdy to ile będzie miał instruktor snowboadu. Czy nie jest tak że instruktor snowboardu opłaca się bardziej jeżeli jeździmy tylko na takie zorganizowane wyjazdy typu zimowiska?? aha i chodzi mi bardziej o takie miejsca typu Zakopane, Krynica Zdrój, Muszyna, Wierchomla, Myślenice te rejony Polski.

 

[ Dodano: 28 Październik 10, 20:32 ]

Aha i chodzi mi jeszcze o to czy to jest opłacalne przy nauczaniu przez cały sezon.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli uczysz caly sezon to oczywiscie jest to oplacalne. Wydaje mi sie, ze wiecej zainteresowanych jest do nauki jazdy na desce :P

I dobrze ci się wydaje :)

Znajoma w ubiegłym roku szukała instruktora do blatu - 5 instruktorów od deski na stoku i 5 od nart. U narciarskich terminy na 1-2 dni, u snb rezerwacje na tydzień-dwa (sic!).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Na max opłacalne - nie ważne czy się uczysz czy pracujesz.. w perspektywie nawet jak masz normalny etat to wybierając się na urlop zamiast płacić za wyjazd to Tobie dodatkowo płacą za to że sobie jeździsz na desce.. polecam kursy w młodym towarzystwie.. rok temu z nimi robiłem uprawnienia..

http://student.travel.pl/kursy,instruktor-snowboardu-livigno

było super - imprezowo, extra ludzie i mega wykładowca

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...