Skocz do zawartości

Wiązania FR do pnb2


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowałbym porady odnosnie wiązan do pnb2 sapienta.

W okolicach 400zł max. Nie muszą być nowe, tylko dobre i sprawne. Nie chce systemu strap-in, ponieważ źle mi się w czymś takim jeździ. Zastanawiałem się nad firmą Drake, lecz zdania na jej temat są podzielone. Da radę na tym w ogole jeździć?

Drake supersport'y,

Drake mentor'y?

A moze macie jakies inne propozycje?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojna twoja rozczochrana ! na drake smialo pojezdzisz! dosc przyziemne wiazania za rozsadna cene! wiele osob smiga na tych wiazaniach i sobie je chwala ( wiadomo do liderow te wiazania nie nazleza ale nie bedziesz z nich rozczarowany)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej :) Dzięki.

Jakieś opinie o Mentorach? Słyszałem, ze są dobre i solidne, a główną wadą jest to, że luzują się śrubki. Tyle ze srubki luzuja sie w wiekszosci wiazań. Myslę, ze jezeli będę je systematycznie dokręcał to nie będzie to sprawiało jakiś większych problemów? Coś poza tymi śrubkami z wad?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Mam mentory. Juz przetestowałem. Faktycznie luzuja mi sie stubki (nie jezdzilem zbyt dlugo bo 2 dni i zdazylo mi sie to raz) moze po prostu po zmianie ustawienia wiazan nie dokrecilem zbyt dobrze, ale wiazania wydaja się dosyc przyjemne i w tym połączeniu jezdzi mi sie na tej deseczce bardzo sympatycznie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Wiem że w sklepie byłoby najlepiej :) ale w wawce nie znalazlem tych wiazan, no i nie mam butów. W sklepach podają że rozmiar L pasuje na 41-43,5, a czasem, że M pasuje na 40, 42.

Tak czy śmak chyba L wezmę (najwyżej będę buty dobierał w wypożyczalni tak żeby pasowały ;/ )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz naprawdę dobre i sztywne wiązania ktore idealnie beda sie wpisywały w charakter deski PNB2 to polecam ci Rad-Air RS4 2008 http://proboarder.pl/p/3/1139/rad-air-rs4-2008-wiazania.html - bez porównania do Drake King, w tej cenie nie znajdziesz lepszych wiązań

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Podepnę się pod temat, bo deska ta sama (PNB2), zastosowanie również, tylko budżet nieco większy tj ~600 zł

 

Znalazłem w tej cenie tegoroczne Rome Arsenal, byłby to dobry wybór? Jeśli tak, to jaki rozmiar - buty Northwave 42,5? (rozmiarówka: EU - S/M 35 do 42.5 i L/XL 42 do 48.5)

Ew. jakieś alternatywy, oprócz wspomnianego już wcześniej Rad-Air RS4?

 

 

PS. Drake'i mam obecnie i chciałbym spróbować czegoś innego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodiz o wiązania Rome to trzymają bardzo dobrze, wykonanie również na bardzo wysokim poziomie. Ja jeżdże w 390 boss i jestem bardzo zadowolony. Buta trzymają naprawde bardzo dobrze, w końcu mam wiązania na które nie narzekam. Odnosnie rozmiarówki to brałbym L/XL a to ze względu na to że podstawa w Rome nie należy do najszerszych a biorac pod uwagę masywne buty Northwave to mogło by sie okazać że but nie wejdzie do s/m

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ew. Salomon Patriot ;) choc teraz sa przeceny, to za 600 mozna dorwac juz Salomony Code'y. I bierz Lki, masz bardzo obszernego buta i w rozmiarowce jestes na skraju Mki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
jak chcesz naprawdę dobre i sztywne wiązania ktore idealnie beda sie wpisywały w charakter deski PNB2 to polecam ci Rad-Air RS4 2008 http://proboarder.pl/p/3/1139/rad-air-rs4-2008-wiazania.html - bez porównania do Drake King, w tej cenie nie znajdziesz lepszych wiązań

 

zakupiłem RS4 2007 do deski sapient PNB2, dlaczego? bo Westige icon black strzeliły na stoku w tamtym tygodniu. Teraz mam pytanko odnośnie ustawienia buta w tych wiązaniach przed montażem a właśnie je montuje i nie jestem pewien czy schować pięte do środka w wiązaniach bo but na pięcie więcej wystaje nić palce. Czy taka różnica nie ma znaczenia? w załączniku photo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

hmm co racja to racja obecne ustawienie to +15, 0 (raczej ustawienia do FS). PNB2 jest deską FR zastanawiam się czy nie przestawić na +21, +6. Carving będzie mocny i pewny, no i mniejsze prawdopodobieństwo zwąchania śniegu z bliskiej odległości :) Deska nie jest W a moje buty to 43 co jeszcze bardziej uświadamia w tej decyzji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...