Skocz do zawartości

Zestaw deska-wiązania-buty dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Słowo wstepu: jestem początkującym fanem snowboardu. Jeździłem tylko podczas jednego sezonu na wynajmowanym sprzęcie. Sport na tyle mi się spodobał, ze postanowiłem kupić własny sprzęt i jeździć + uczyć się :) Planuję w zbliżającym się sezone ze 3 wypady dłuzsze na deskę + pojedyncze, nieczęste (ale jednak), weekendowe wycieczki na pobliskie stoki.

 

Podstawową wiedze o sprzęcie posiadam i na jej podstawie dobrałem sobie sprzęt. Uważam, że trafiła się okazja cenowa (tak mi się wydaję). Proszę zatem o opinie ludzi z większą wiedzą i doświadczeniem na temat wyszukanego sprzętu :)

 

Zaznaczam, że jest to sprzęt dla początkującego więc cudów nie chcę, żadnych karbonów, spieków, wielkich pieniędzy itp., ale sprzęt ma być nowy (żadnych używek) i w miarę solidny.

 

Do rzeczy:

moje "gabaryty": 188cm wzrostu, 70kg wagi, rozmiar buta 46

Deska Salomon Ace Magnum 162W, all mountain (Twin-directional) - z poprzedniego sezonu

Wiązania Salomon Patriot - z tego sezonu (na desce była informacja, że właśnie ten model jest polecany do tej deski)

Buty Salomon Symbio - z poprzedniego sezonu

 

Dogadałem się ze sprzedawcą, że jeżeli kupię u niego zestaw to w sumie (deska+buty+wiązania) zapłacę około 1500-1600 zł. Czyli zaproponował deskę za około 700 zł + buty za około 400 zł + wiązania około 400-500 zł.

 

Zaznaczam, iż buty mierzyłem i są dobre. Wydają się być solidne i wygodne. Deskę ogladałem, dotykałem itp ;) wiązania mają być sprowadzone dla mnie na dniach ... więc jeszcze będę miał okazję przymierzyć wszystko w komplecie.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% byles w Board Serwis na wale, tam Ci kitu nie wcisnac, kolesie znaja sie na rzeczy, daja fajne rabaty i dopasowali Ci dobra deske. Deski Salomona z dopiskiem "Magnum" to deski Widowe.

 

P.S. Dostawa powinna byc do 20 pażdziernika (środa).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wszystkie zamowienia maja opoznienia. Do 20 pazdziernika powinny dojsc wszystkie zamowione rzeczy, tak przynajmniej powiedzial salomon. Dzis np. doszly damskie buty, wiec pod koniec tygodnia mozliwe, ze juz wszystko bedzie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Ha, odświeżę starego kotleta. Obiecałem, że napiszę, więc piszę. Zakupiony sprzęt sprawuje się bardzo dobrze, jestem z niego bardzo zadowolony :)

 

Byłem w marcu we Francji na tygodniowej parapetówce ;) + szkolenie i zrobiłem spore postępy w jeździe. Mam nadzieję, że sezon letni nie uwsteczni mnie w jakiś znaczący sposób.

 

Jak ktoś mnie kiedyś będzie pytał o sklep ze sprzętem snowboard to będę polecał tylko Boardserwis. Przed wyjazdem zakupiłem sporo akcesoriów dobrej jakości za rozsądną cenę :)

post-2156-0-43033400-1338072119_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...