Skocz do zawartości

Deska dla podniesienia umiejetnosci


Rekomendowane odpowiedzi

Póki co jeździłem na używanym Cruzerze 160 cm, teraz szukam nowej deski na 158-160.

Wzrost: 179

Waga: 73-75

 

Głównie jazda po stoku, z wczesnymi elementami freestyle'u. :P Niestety nie mam żadnego typu, więc liczę, że mi podpowiecie. :D

 

Do tego muszę kupić wiązania i buty, a chciałbym to zrobić za w miarę jak najmniejszą kasę. Fundusz to około 1200 zł na wszystko, więc bardzo skromnie.

 

EDIT: Znalazłem w innym temacie link do Voelkl'a - http://allegro.pl/voelkl-spade-156-straptec-okazja-krakow-i1260063581.html :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tgo voelkla i bedzie po problemie ;) po buty jedziesz do sklepu i przymierzasz tyle par az znajdziesz te idealne. Deski szukaj raczej w przedziale 156-158, ale i 160 bedzie dobre choc dlugie ;)

Jesli nie chcesz zeszlorocznej deski poczekaj na nowego Stroke z wiazaniami za 900pln, ale wiedz, ze jest to deska dla osob uczacych sie jezdzic. Spade jest to deska FS/AM, jest w miare miekka, wiec rowniez dobra dla poczatkujacego, lecz gdy ja opanujesz, da Ci wiecej niz Stroke.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz tgo voelkla i bedzie po problemie ;) po buty jedziesz do sklepu i przymierzasz tyle par az znajdziesz te idealne. Deski szukaj raczej w przedziale 156-158, ale i 160 bedzie dobre choc dlugie ;)

Jesli nie chcesz zeszlorocznej deski poczekaj na nowego Stroke z wiazaniami za 900pln, ale wiedz, ze jest to deska dla osob uczacych sie jezdzic. Spade jest to deska FS/AM, jest w miare miekka, wiec rowniez dobra dla poczatkujacego, lecz gdy ja opanujesz, da Ci wiecej niz Stroke.

 

Dzieki wielkie za odpowiedź! :) Wezmę Spade, poczytałem trochę i widziałem dokładnie to samo co napisałeś. :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, ze smialo mozesz brac ta deske, ale problem w tym, ze ciezko bedzie znalezc jakies buty za 200zl, nie jest to niemozliwe ale jednak. Mozesz sie tez zastanowic nad takimi deskami jak Head true, Drake player, M4 talon itp w tej cenie. Do tego wiazania np. te Voelkl lub Drake King i zostanie Ci wiecej kasy na buty. Te deski sa dobre, choc nie lepsze od Voelkl Spade, ale na poczatek powinny Ci w zupelnosci wystarczyc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...