Skocz do zawartości

"Luźne wiązania" - jaka przyczyna?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na wstępnie powiem, że jestem początkujący (i dlatego właśnie piszę). Kupiłem sobie cały sprzęt (użwyany) - osobno deskę, osobno wiązania i osobno buty. Gdy zacząłem przykręcać wiązania pojawił się problem, ponieważ żebym nie wiem jak mocno przykręcił to i tak wiązania można obracać o 360 stopni. Teraz pytanie do was:

1.Czy jest to spowodowane tym, że wiązania są do...? - jeśli tak to co z nimi zrobić (sprzedać na części?)

2.Wiązania nie są kompletne? np. czy pod wiązaniami powinny być jakieś podkładki czy coś w tym rodzaju? - jeśli tak to czego może brakować i gdzie to kupić?

3.Coś innego jest nie tak? - jeśli tak to co?

 

P.S. Czy jeśli kupię nowe wiązania to będę mimo wszystko trzymały się deski jak należy?

 

Proszę o szybką odpowiedź (chociaż patrząc na prognozę pogody nie musicie aż tak się śpieszyć :mrgreen:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm no w normalnej sytuacji gdzie wiązania są maksymalnie jak się da dokrecone takie coś nie powinno mieć miejsca i teraz jakby ciężko cokolwiek powiedzieć. Jakbyś mógł to zrób jakąś fotke tych wiązań , deski z wiązaniami :neutral: no bo teoretycznie mogłyby się obracać w przypadku kiedy masz za długie śruby ale to byś widział bo by wystawały albo w przypadku kiedyząbki na tych dyskach za pomocą których przykręca się wiązania są objechane ..... nic innego nie przychodzi mi do głowy....jakbyś mógł to zrób jakieś foto i podeśli je tutaj

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręcą się o 360 stopni, ponieważ kółka w środku wiązania są przykręcone (i kółko siedzi w miejscu) a kręci się cała reszta wokół kółka (jak naładuję akumulatory to może zamieszczę pare zdjęć i przedstwieće problem graficznie)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może wystarczy kupić nowe dyski a nie całe wiązania

 

To musiałbyś zobaczyć czy na samych wiązaniach nie są "objechane" ząbki... Jeżeli nie to musisz dokupić odpowiednie dyski tak żeby się dobrze składały z wiązaniami...

Tylko nie wiem czy same można jakoś dokupić, może w jakimś serwisie...

 

A jeżeli na wiązaniach ząbki są zniszczone to już nic nie poradzisz musisz skombinować nowe wiązanka...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...