Skocz do zawartości

nauka..


Rekomendowane odpowiedzi

siema ;] ma pytanie.. jak to jest tak na seryo xd mam 172 cm wzrostu i kupilem deche Raven Scull 08/09 160 cm .. niby troche duzo jak na moj wzorst ale 'wiem' ze jeszcze podrosne. waze cos kolo 78 kg. moje pytanie brzmi : czy bardzo ale to bardzo trudno i inaczej sie jezdzi na dluzszych dechach bo zwykle w wypozyczalni dostawalem krotsze.. powiedzcie no xd bo sie sam boje co bedzie w sezonie xd deska jeszcze nie smigana i nie wiem czy to bedzie meczarnia czy sie bedzie dobrze jezdzilo..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś optymistą, co zakładam, bo myślisz, ze jeszcze urośniesz, więc: będzie super!

A tak poważnie... jak się uprzesz, to jasne, można na tym jeździć, tylko czemu chcesz się męczyć ze zbyt dłuższą deską? Niczego Ci to nie ułatwi, a przeciwnie na pewno. Ja mam niewiele mneij wzrostu, deskę któtszą o 10 cm i uważam, ze jakby miała ze 2 mniej, to byłoby jescze lepiej. Moim zdaniem, jeśli masz taką możliwość, to zamień ją, chłopcze, na krószą. Będzie Ci łatwiej, wygdodniej, mnej się namęczysz.

 

Poczekaj jeszcze aż ktoś mądrzejszy się wpowie. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci doradzil ta deske?

Na poczatku moze byc ciezko, jak sie przyzwyczaisz bedzie latwiej ;)

 

Matzel - myślę że ta firma to loteria, niektórzy chwalą/inni narzekają.

Na pewno przyciągają grafikami, gdyż podoba mi się wiele z nich.

Mówiąc loteria miałem na myśli komentarze np twój a mojej kuzynki która zadowolona jest bardziej z Reavena którego kupiła rok temu niż z District Rossiego .

 

Myślę że w kategorii cena/jakość gdy DOBRZE trafisz, to będzie ktoś zadowolony ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...