Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie kupna deski Volkl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich deskarzy,deskarki i ludzi uwielbiający snowboard.

Swoją przygode ze snowboardem mam zamiar rozpocząć w tym roku,więc skrzętynie odkladam kaskę żeby jakis fajny sprzęcik sobie kupić. tak z miesiąca na miesiąc az uzbierala się całkiem przyjazna sumka :D więc wypada myslec o jakims poważnym zakupie. I w tym miejscu chcialbym prosic o pomoc. Otóż chodząc po najróżniejszych sklepach w rodzinnym mieście, jak i poza nim i pytając sprzedawców o cos konkretnego każdy proponuje mi zupełnie inne deski.Jedni mówia że to na początek będzie dobre,a z tym jest jeszcze czas, drudzy że lepsze to bo na dłużej.Przy okzaji wymianiając najlepszych producentów itp. a ja w calym tym zamieszaniu sam uz nei wiem na co się zdecydować.

Moje pytanie jest następujące:

co sądzicia o kupnie takkiego zestawu(bo z tego co słyszałem najbardziej sie opłaca,a i a jakis fajny można tez trafić) w jednym z krakowskich sklepów:

 

deska: volkl squad prime (z dlugościami mniej więcej wiem o co chodzi, więc to pominę)

 

wiązania: volkl mount oczywiście z aluminiowymi pompkami :)

 

Buty: koles ze sklepu proponowal mi jaieś Static'a ale możliwe sa ewentualne zmiany na cos lepszego.

 

chcialbym tylko dodac że poszukuje deski nie jakiejs wypasionej w 100% za 1500zł, ale dobrego sprzętu na którym można pośmigac parę sezonów,albo przynajmniej do czasu kiedy nauczę się w miare jezdzić.

 

Jesli ktos mógłby mi w tej sprawie pomóc to byloby bardzo fajnie.

 

Pozdrawiam wszystkich milośników śnieżnego szaleństwa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do deski to osobiście nie poznałem sprzętu tej marki ale od kilku sezonów troche się słyszy o tej firmie. A z tego co przeczytałem o tej desce to jest to pozycja freestyleowa dla zaawansowanych riderów o fajnych parametrach technicznych. Ale z tego co też widziałem to ta deska dość sporo kosztuje ?? Wiązania to takie raczej podstawowe bez żadnych bajerów ale spokojnie Ci wystarczą. Aczkolwiek na Twoim miejscu wybrałbym coś innego np jakieś ubiegłorocne wiązanka Drake lub z przed dwóch sezonów np Drake Mickey Leblanc albo Drake F50 albo F60. O butach które wymieniłeś nie znalazłem nic więc ciężko mi powiedzieć...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...