Skocz do zawartości

nie wiem co wybrać....


Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko !

sezon sie zbliza i trzeba wybrac sprzet jednak mam dylemat nad kilkoma modelami bo niewiem który wybrać bo nie widze nigdzie opini co do tych desek

 

1.SAPIENT EVOLUTION Z 2009 roku

2.OPTION INFLUENCE ARTSCHOOL

3.BURTON CUSTOM 2009

4.BURTON BLUNT 2010

 

deski sa dla mnie wysmienite ale nie wiem którą wybrac :D najbardziej mi podchodzi sapient i custom ale option tez jest dobry

 

mam 180cm wzrostu waze 65kg i jezdze głownie w freetyle(big air czasem jakis pipe lub boxy)

 

help !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie przymierzam do zakupu Sapienta ;) Burtona nie lubie, wiec odpada. Zreszta ten model z 2010 pewnie ma szyny zamiast insertow. A od Optiona wydaje mi sie, ze Sapient bedzie lepszy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matzel ja właśnie też sie przymierzam do sapienta bo jest dosc tani i osigi tez ma niezłe

 

tylko nie moge znalezc szerokosci dla długości 151 i 153 bo mam wiazania L i w poprzedniej desce leciutko mi wystawały poza krawedzie :D jak bys znalazł dla tego modelu to daj znac :D

 

[ Dodano: 28 Wrzesień 10, 07:59 ]

dodam ze miałem deske 150 cm

 

[ Dodano: 28 Wrzesień 10, 16:12 ]

sapient ma 249 mm szerokości a moja stara deska miała 255 mm czubki butów wystawały mi na jakieś 2,5cm ale we freestylu nie przeszkadzało mi to i własnie nie wiem czy brac tego sapienta

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...