Skocz do zawartości

Kurtka do 350zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupić na ten sezon nowa kurtkę oczywiście na deskę jak i na co dzień do chodzenia.Chodzi mi o jakąś ciepła kurtkę jakiejś porżądnej firmy,aby wytrzymało ten rok czy dwa.Kurtki mogą być z poprzednich sezonów nie muszę mieć jakiś tam nowości.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5k/5k i wzwyz. jesli chodzi o parametry. Jak Ci sie jakas spodoba daj link a my ja ocenimy. Nikomu sie nie bedzie chcialo wstrzeliwac w Twoje gusta ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5k/5k i wzwyz. jesli chodzi o parametry. Jak Ci sie jakas spodoba daj link a my ja ocenimy. Nikomu sie nie bedzie chcialo wstrzeliwac w Twoje gusta ;)

 

Moja obecna kurtka ma właśnie takie parametry i jest dobrze,ale niestety szwy na niej nie dały rady.Jak na mój pułap cenowy mogę pozwolić sobie tylko na CTLN i na jakieś okazje typu Burton,Protest,686.O Coalition nie chodzą dobre opinie także nie wiem czy jest warto w to inwestować aby po jednym sezonie gdzieś coś puściło.Chodziło mi o podanie jakiś propozycji kurtek,polecenie którejś.A potem bym mógł sobie sam wybrać,nie każdy ma taki sam gust ale może mieć podobny.Niżej kilka propozycji,jeszcze postaram się podnieść mój budżet do 400zł.

 

http://supersklep.pl/c4-kurtki-snowboardowe/i48779-kurtka-snowboardowa-burton-st-wi-09-ronin-als-flank-bright-white

 

Tylko mam pytanie orientuje się ktoś czy są inne kolory tej kurtki bo spodnie na deskę mam szare,i to by mogło trochę nie pasować.

 

http://supersklep.pl/c4-kurtki-snowboardowe/i65697-kurtka-snowboardowa-protest-wi-08-slug-672472-163-brown

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nugget (czeska firma, jakosci Burka) ma cos tanio (jak wchodzili na rynek, to mieli ;P). 686 moge Ci polecic ;) po (chyba) dwoch sezonach jedynie mi sie, jeden rzep delikatnie odpruł i sznureczek od jednego suwaka sie porwal ;p to wszystko ;p tylko nie wiem czy po dwoch czy trzech sezonach... nie moge sobie przypomniec ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam może apropos 686 - baaaaardzooo łatwo jest trafić na podróbki nie do odróżniania sprzedawane na allegro a ściągane z UK!

Dwie identyczne kurtki - moja i znajomego. W obu jest idelnie ciepło i nie przemakają.

Różnica polega na tym, że moja wyblakła z czarnego na brązowy :sad:

Nie dałem za nią dużo jednakże i tak szkoda, że to fake ... więc be warned!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o kurtkach firmy Ride.pytam się ponieważ nie daleko mam sklep w,którym mają dużo kurtek i spodni właśnie tej firmy.Wolę coś zobaczyć na żywo przymierzyć nie chodzi mi o konkretny model tylko sama markę co o niej myślicie.

Solidny stuff.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam kurtkę firmy Brugi kupioną w sklepie real za 200zł. Parametry ma słabe ale można się cieplej ubrać. 5K/5K właściwie. Mam ją 2 rok ale po tygodniu nauki powycierała się niesamowicie tam gdzie upadałem lub pracowałem rękoma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...