Skocz do zawartości

Która deska??


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem która deske wybrać są to: nitro subzero,signal parkseries i parkrocker,endeavor rc,k2 neversummer evo w rockerze,k2jibpan,k2 parkstar,Lib Tech Skate Banana :roll:

Chce żeby deska była jak bardziej mieciutka i sie fajnie można było bawic na stokach i jakże na snowparkach :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a podasz linki ;p? nie chce mi sie kazdej deski przegladac , uprzednio ja wyszukujac. Tak wogole, ten nowy bajer od lib techa (Banana) jest do FR czy FS?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Banana jest wynalazkiem sprzyjajacym do jazdy w puchu czy w parku (a moze i tu i tu...) wiec sie na jej temat nie wypowiadam. Ale z pozostalych desek moim faworytem jest K2 Jibpan, ale na tym forum sa lepsze spece od desek ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zrobie z siebie posmiewisko, ale o firmie Signal slysze pierwszy raz. Moze jest popularna w innej czesci europy czy USA ;P nie wiem, nie chce Cie wprowadzac w blad ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że nie słyszałeś :D Ja jestem bardzo zadowolony z wyrobów tej firmy :)

 

2008030512_pasta_signal_cavity.jpg.jpg

 

:D

Jesli chcesz spamowac to przynajmniej "przy okazji" wypowiedz sie na temat. Matzel

P.S. Tak, jako mod jestem strasznie upierdliwy, wkurzajacy i czepialski ^^

 

Wybacz drogi Matzelu, przyzwyczajenia z innych "luźniejszych" for dają o sobie znać :D Chętnie wypowiedziałbym się również na temat, gdybym cokolwiek wiedział na temat snowboardowych Singali :) Jeśli uznasz za słuszne, skasuj ten bezczelny spam ^^

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem jeszcze deski tak miękkiej jak artifact i a1985. Skate banana zebrał bardzo dobre opinie i o ile design mnie nie przekonuje, to chętnie bym ją wypróbował. Z podanych przez ciebie jibpan, albo właśnie skate banana(ale to już nieco inne style jazdy).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...