Skocz do zawartości

Opinia gogli ważne ~!!!


Rekomendowane odpowiedzi

nie nosilem, wiec niestety nie moge sie wypowiedziec na temat tych modeli, ale firma bardzo dobra ;) moze przynajmniej to Ci w czyms pomoze ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych gogli. wszystkie 4 pozycje nie roznia sie od siebie niczym ( no chyba ze design'em) tak wiec bierz ten ktory ci sie najbardziej podoba.

Oczywiscie bedziesz z nich zadowolony gdyz oakley produkuje wysokiego standardu gogle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem czy będe zadowolony ponieważ pisze że gogle z serii MX są przeznaczone do motocrosu itp. a na stronie z opisem pisze że do snowboardu ;/

Więc proszę o wymienienie rożnic miedzy goglami do snowboardu i motocrosu

 

[ Dodano: 4 Wrzesień 10, 14:52 ]

dorzucam jeszcze jedna pare gogli jesli tamte nie nadawaly by sie do jazdy na snowboardzie

 

1 http://www.asport.pl/p/9413,491/gogle-narciarskie-dream-czarne-brenda/#

 

2 http://www.asport.pl/p/9464,491/gogle-narciarskie-monashee-otg-czarne-smith/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprostowac musze! niezauwazylem ze to MX ( typowe do motocrossu. i tylko do motocrossu)

niestety nieprzypatrzylem sie im i stad wprowadzilem Cie w blad! niby posiadaja system anti-fog i nie powinny ci zaparowac podczas roznicy temperatur ale za to "wypalilo by ci oczy" podczas slonecznego dnia na stoku. Twoje oczy by nie zniosly tego.

 

Sorry jeszcze raz za blad i to co moge polecic ci to te Smith'y lub moge sam zaproponowac sprawdzone i dobrze sluzace gogle ( Scott'a) jezdze na nich juz jakis czas i musze przyznac ze sa solidnie zrobione i co najwazniejsze w ogole nie paruja mi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis konkretny model czy firme :D

 

#edit

 

W opisie produktu dowiedziałem się że gogle mają filtr S1,na pewnej stronie wyczytałem że szybka S1 umożliwia jazdę o zmierzchu i w dni pochmurne , mam pytanie, czy dałoby się jeździć w tych goglach, w pełnym nasłonecznieniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych Scott'ow to z czysta reka moge polecic Scott FACTOR , Scott CARTEL .

Sa to dobre gogle za naprawde rozsadna cene.

sa to gogle "uniwersalne" maja szybki dostosowujace sie do prawie kazdego naswietlenia. szybki zolte , rozowe czy szare - przepuszczaja prawie identyczna ilosc swiatla. Stad uniwersalne.

Pytales czy da sie jezdzic w tycho goglach w pelnym naslonecznieniu.

no da sie ale te gogle jednak pszystosowane sa do jazdy pod wieczor.

O ile przypominam sobie rodzaje filtrow to :

S0 - jazda w nocy

S1 - jazda wieczorna ( i pewnie tak jak napisales w pochmurne dni)

S2 - normalny dzien

S4 - dzien sloneczny

S6 - gogle przystosowane do jazdy na lodowcach gdzie slonce jest tak mocne ze opala :D

 

(jezeli cos pomylilem z filtrami to prosze mnie poprawic)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ja mial bym wybierac to napewno scott cartel zamiast tego smitha. dla mnie za szeroki okular w tych smithach,nie za bardzo oplywowe ( w moim mniemaniu) ksztalty, poza tym filtr S1 malo odbija promienie uv.

mysle ze ze scott'a bedziesz zadowolony

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...