Skocz do zawartości

Deska do FS, potrzebna pomoc :))


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na forum jestem nowy i proszę o pomoc w ustaleniu parametrów deski.

Mam 190 cm, 85 kg, but 45. Jezdze juz od 8 sezonow a od dwoch bawie sie w FS. Tzn opanowalem graby , 360fs i 360bs, proste boxy. Do nauki mialem deske Freeridowa 158cm wiec bolało :)).

No i mam taki dylemat, chce kupic nowa deche do FS (hopki to moj priorytet).

Jaka dlugosc powinienem kupic, deske zwykla czy WIDE? Napewno bedzie to TWIN.

Moj budzet to ok 1200, choc teraz mozna kupic Sapient Evolution za 700 na allegro.

 

Za wszelkie sugestie z góry dziekuje :))

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemna

na twoim miejscu kupilbym deske z poprzedniego sezonu (nowke) w jakims sklepie bo maja fajne promocje i blaty chodza za polowe ceny. dla twoich parametrow wide nie bedzie konieczna(chociaz nie bedzie ci przeszkadzac), aczkolwiek nalezy pamietac o sprawdzeniu czy nowy blat pasuje do wiazan.

 

jak dla mnie ta deska jest jak najbardziej warta uwagi;) ale dlugosc bierz kolo 160, bo bedziesz sie wlokl po stoku;p

zdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sapient oczywiscie i pamietaj ze jestes wysoki;p wiec ponad 160 mimo ze ma byc to deska fs. niestety do duzych hopek sa inne deski jak do zabawy w snowparkach wiec pewnie przyjdzie moment ze sie bedziesz musial zdecydowac ale narazie ta jest okk;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego czy wide czy nie to nie ma takiej potrzeby. I tak potrzebujesz deski powyżej 160 cm a takie już są dosyć szerokie więc nie będzie problemu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...