Skocz do zawartości

Livignio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam trochę mnie nie było na forum ale lato,które jak każdy snowboardzista nie lubi :).Szukam biur podróży organizujących wyjazdy do Livignio na deskę w grę wchodzą tylko hotele zależy mi na wyżywieniu ski passie po prostu jadę z ojcem pierwszy raz.W grę wchodzą wyjazdy z Wrocławia i aby ceny też nie były zbyt wysokie.Także liczne na adresy namiary biur podróży tym się zajmujących :).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

zalezy czym i w ile osób jedziesz, bo dla mnie 200zł taniej:)

a swoją droga to bardzo dobrze, że kolega jarekanemik zamieścił tę ofertę, bo się dowiedziałem, że snowpark jest czynny od 24. grudnia... i teraz mi smutno. Bo chciałem tam jechać między innymi dla snowparku, żeby wreszcie się porządnie poobijać.

Czy ktoś z tych, którzy byli tam w poprzednich latach w terminie przed Świętami, może mi powiedzieć, czy może uruchamiają ten snowpark wcześniej jesli sa warunki? bo dwa lata temu w terminie "tydzień przed Świętami", jak dobrze pamiętam, śniegu nasypało tyle, że przełęcze były pozasypywane w tamtym rejonie i poustawiali teoretyczne zakazy jazdy samochodem ze względu na lawiny... wtedy też czekali z otwarciem tego snowparku?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

nie da sie ukryc ze livingo to nie lodowiec i snieg jest uwarunkowany atmosferycznie :) albo jest albo niema...

 

na pocieszenie moge podac ze livingo to jedno z najwyzej polozonych miejsc u makaronow.

Owszem z tego co sie orientuje jest tam niedaleko lodowiec zwany bodajrze Passo stelvio ( poprosze o poprawe jezeli jestem w bledzie)

 

ale w marcu to snieg bedzie tam napewno

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Snowpark snowparkiem, ale jak chcesz poskakac to zawsze mozna zbudowac hope w bc i cwiczyc z ladowaniem w puchu, co jest najlepsiejsze na swiecie :]

no tylko dla zbudowania hopy nie będę jechał specjalnie do Livigno, bo mogę to zrobić znacznie bliżej:) a snowpark mają tam podobno wyczesany na maxa:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...