Skocz do zawartości

ROSSINOL RESERVE - początkująca, pomoc w doborze =)


Rekomendowane odpowiedzi

to będzie moja pierwsza deska, dlatego proszę o pomoc w jej doborze. moje wymiary:

wzrost: 158

waga: 50 kg

do tego mam małą stopę - rozmiar 34

czy na początek Rossignol Reserve byłby ok? i zastanawiam sie która długość lepsza. 139 czy 143

pomóżcie! =)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak rossi bedzie wystarczajacy bez obaw.

Co do dlugosci z racji ze jestes dziewczyna wybral bym dlugosc 140. o ile dobrze pamietam to twoj przedzial na am zaczyna sie od 140 do 144.

Wnioskujac po wzroscie , wadze i malej stopce to jestes jeszcze mlodziutka i twoje gabaryty ulegna nieco zmianie wiec 140 polecam na poczatek .. w pozniejszym czasie tak czy siak bedziesz zmieniac blat

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smialo mozesz wziac 143 jezeli bedziesz miala taka ochote! blat miesci sie w twoim przedziale wiec wszystko pod kontrola:) nic nie stoi na przeszkodzie.

Napisalem tak gdyz dla poczatkujacych osob (a taka jestes) zalecane jest dobieranie blatu z dolnej granicy ( co nie oznacza ze ze 143 sobie nie poradzisz)

na blatach mniejszych jest latwiej sie nauczyc, skoordynowac ruchy ciala, zlapac balans itp.

wybor pozostawiam tobie ... jaki kolwiek blat z tego przedziwlu spodoba ci sie i go zakupisz to bedzie dobry dla Ciebie.

Pozdrowki.

 

ps. pochwal sie pozniej nowym nabytkiem. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...