Skocz do zawartości

Wybór spodni


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
Polceam spodnie Nuggeta, odradzam Coalitiona

A można wiedzieć dlaczego odradzasz spodnie Coalition? Mam dokładnie takie same, kupione w zeszłym sezonie w Inter Sporcie, co prawda tylko raz je miałem na stoku ale czułem się w nich bardzo komfortowo a jako początkujący zaliczyłem sporo wywrotek :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można wiedzieć dlaczego odradzasz spodnie Coalition?

Na tym forum chyba każdy wrzuca na Coalition. Ich rzeczy są powiedzmy powszechnie uznane za nienajlepsze jakościowo, niespcjalnie wytrzymałe...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A można wiedzieć dlaczego odradzasz spodnie Coalition?

Na tym forum chyba każdy wrzuca na Coalition. Ich rzeczy są powiedzmy powszechnie uznane za nienajlepsze jakościowo, niespcjalnie wytrzymałe...

 

No nic.. spodnie już kupiłem i póki co będę w nich jeździć, jak długo wytrzymają to się okaże :lol: Mimo wszystko mam nadzieję, że troszkę mi posłużą :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie ma tutaj zbyt wielu tematów więc łatwo trafiłem na ten, o którym wspomniałaś. Trzy strony pochlebnych opinii dot. wyglądu, parametrów i (powiedzmy) różnicy w cenie w stosunku do Burtona i jedna na temat kiepskiej wytrzymałości szwów. Biorąc pod uwagę datę pisania tamtych postów, mam nadzieję, że ten jeden szczegół już poprawili :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i spodnie i kurtke Coaltion'a i nie narzekam, nigdy nie mialam mokrego tylka, caly dosyc intensywny sezon wytrzymaly. Ja polecam. Wiem, ze w momencie wchodzenia na rynek faktycznie ich ciuchy byly kiepskie. Mi póki co wszystko sluzy i jak na nie patrze wygladaja jak nowe;) z jedna dziurką, ale to moja wina;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...