Skocz do zawartości

Kupno deski - pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Nadchodzący sezon będzie moim trzecim i chciałbym sobie kupić nową deskę.

Na początek moje parametry: wzrost 180 cm, waga ok 67 kg.

W jednym ze sklepów zauważyłem promocję na fajne deski, i co Wy o nich sądzicie, warto kupić?

 

- pierwsza

 

- druga druga

 

 

Dodam, że mam do wydania max 600 zł na sam blat. Posiadam do tego wiązania Blax'a, modelu w tej chwili nie pamiętam. A może warto zainwestować też w nowe wiązania? Czekam na jakieś porady, pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za te pieniądze deski Sapienta naprawde kuszą. Co do http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=2993&strona=251 to musisz wziąć też pod uwagę fakt ze decha ma grafitowy ślizg który wymaga pamięci o nim i w miare częstego smarowania. Za to deska odwdzięczy Ci się dużą prędkością i dużą żywotnością ślizgu. Na PNB jeździ mój znajomy i bardzo sobie chwali ten blat, z tym że to dosyć sztywna decha, ale za to dobrze spisuje się na bitym stoku i w puchu.

 

Druga deska jest tak sztywna aczkolwiek też jest dosyć sztywna. O tej drugiej nie bedizesz musiał myśleć aż tyle, slizg tłoczony nie będzie wymagał częstego smarownaia. Jeśli jesteś nastawiony tylko na jazde po stoku to może lepiej tego Sapienta Coast 163 .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem, że na blat mam 600zł, na wiązania też coś znajdę

 

[ Dodano: 24 Sierpień 10, 10:44 ]

Witam, przemyślałem jeszcze raz sprawę i doszedłem do wniosku, że jak mam kupić nową deskę to chcę żeby była to dobra i przemyślana inwestycja. Na blat mogę wydać 700 zł, a na wiązania 300 zł. Trochę przestraszył mnie fakt, że deska Sapienta jest dla zaawansowanych riderów i ten ślizg... Dlatego jeszcze raz proszę o pomoc w doborze deski.

 

Wpadła mi w oko taka decha

 

-ride agenda

 

 

Co o niej sądzicie? A może możecie mi polecić coś innego, wartego uwagi??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba bedzie dla ciebie najlepszy wybor! blat z miekkim flexem. slizg tloczony na drewnianym rdzeniu. Nie bedziesz mial z nim wiekszych klopotow. Ta seria blatow ma juz zmienione katy nachylenia krawedzi. Ja akurat cenie to rozwiazanie. blat jest bardzo podatny na wszystkie ruchy ridera ( moim zdaniem ladnie wspolpracuje ze swoim "panem" )

 

Dodam tylko ze na ten sezon jak i poprzedni Ride stanowczo poprawil swoje "wyroby"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie akurat nie przekonywuja te paski , szczegolnie ten dolny "uniwersalny regolowany" no ale kazdy lubi to co lubi. Wiazanie nie jest najgorsze aczkolwiek gdybym to ja mial kupowac to nie kupil bym ich.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szuaksz czegoś z systemem szybkiego zapinania to http://snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=3011&strona=251 a jeśli nie to jeszcze masz Drake King http://snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=2105&strona=251

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa się skomplikowała, ponieważ zamówiłem deskę ale okazało się, że odesłali ją do reklamacji bo była porysowana. I teraz proponują mi takie deski:

 

Ride kink

 

Ride Control

 

SANTA CRUZ Fusion Tripped Out

 

Co wybrać? Pomocy!!

 

[ Dodano: 30 Sierpień 10, 17:13 ]

Temat do zamknięcia, deskę już wybrałem dzięki pomocy bercika za co, z tego miejsca mu dziękuje :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...