Skocz do zawartości

Deska am/fs przy 184cm/but 44


Rekomendowane odpowiedzi

napewno nie musisz miec deski Wide.

 

Sa rozne rozmiary jezeli chodzi o dlugosc blatow. Inny jest na AM do twoich gabarytow , inny na FS i jeszcze inny na FR.

Opisz jaki styl cie interesuje to postaramy sie jakos dobrac dlugosc blatu do ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cały czas jeżdze po normalnych przygotowanych stokach, bo długiego stażu nie mam i cały czas szlifuje to co umiem. Miałem jednak okazje już próbować sił na małych hopkach i wiem że chcę się pokierować w tę stronę. Kupując deske będę ją miał na pewno przez dłuższy okres czasu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz sie ukierunkowac w jezdzie freestyle'owej to potrzebujesz blat typowo do freestyle'u w twoim przypadku blat do

FS powinien byc w granicy 152 - 154

Napisales rowniez ze generalnie jezdzisz na przygotowanych stokach czyli ja ogolnie proponowal bym ci deske allmountain z przedzialem : AM - 158 - 161

Na blacie AM tez wskoczysz na chopki no i posmigasz po normalnych stokach.

Deska FS bedzie stwarzala problemy przy ciut szybszej jezdzie ( wiadomo dlaczego - krotsza, wiekszy promien skretu , mniej stabilna) ale to zrozumiale gdyz jej przeznaczenie to park.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FS - Burton Custom '10, Burton Hero '10 , Ride Crush '10, .....

 

AM - Ride Control '10 , (Head MAtrix '10 , Head Pride - nie preferuje Head'a ale to dobre blaty), I wiele innych!

Mozesz poszukac cos jeszcze z Voelkl , K2 , Nitro , Nidecker.

Do wyboru do koloru

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...