Skocz do zawartości

POMOZCIE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie na temat tej deski, ponieważ jestem nią zainteresowany. Jestem początkującym snowriderem xd. Mam za sobą dopiero 1 sezon ale idzie mi nieźle. Mam 172 cm wzrostu i 78 kg wagi. Link do deski i informacje o niej niżej : http://allegro.pl/item1177079140_szok_burton_cruzer_151_cm_wiazania_burton.html Aktualnie nie posiadam swojej deski a ciągłe korzystanie z wypożyczalni mnie spłucze xD. hehe. Co o niej myślicie.? Odpowiednia jak dla mnie.? Nie za tania.? I oczywiście co powiecie o jej stanie.. na zdjęciach widoczne. Możecie wspomnieć też o wiązaniach Burtona w tej desce. Byłbym bardzo wdzięczny. Prosze o szybko odp. z gory thx.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszej jakosci to to nie jest ale za taka cene ?

Slizg troszeczke mi sie nie podoba bo koles chyba oral tym blatem ale wszystko do zrobienia.

Blat troszeczke za krotki jezeli chodzi o ciebie. Twoj przedzial na AM jest w granicy 156-160. Proponowal bym sie rozgladnac z tym przedzialem.

Moja rada : odpusc i nie napalaj sie na nia ze wzgledu na cene.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slizg tez mi sie nie podobal. I tak zrobie xd. poczekam moze sie cos pojawi. thx za odp

 

[ Dodano: 9 Sierpień 10, 22:34 ]

A co powiesz/powiecie na zestaw.? Mam tu nowy z Ravena. http://allegro.pl/item1166099079_zestaw_raven_156cm_deska_scull_wiazania_buty.html tylko ze nie chce na poczatek wydawac tyle na deche xd. szukam tanszych ale mozliwe ze sie zdecyduje na ta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem krotko. uzywany w dobrym stanie blat jest ciezko znalezc ( ale mozesz sie za takowym rozgladac. ktos napewno bedzie sprzedawal z zamiarem wymienienia na nowszy model :D) Raven to juz nie najgorszy blat. dodam tylko ze na tej aukcji wchodzi w rachube blat wiazania i buty! wiec to jest naprawde niska cena jezeli chodzi o zestaw.

 

ps. z tymi butami to ja bym sie jakos wstrzymal ( poczytaj na forum to dowiesz sie dlaczego)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. no tak. rzeczywiscie xd. buty sb musze w sklepie kupic xd. jezeli chodzi o rozmiar buta to raz mialem przypadek jak gosc dal mi w wypozczalni buta ktory troche byl wiekszy od mojej stopy a wymieniac mi sie juz nie chcialo to powiem ze db sie nie jezdzilo ;/. wiec mowisz ze ta z Ravena nawet. sa oferty z samymi wiazaniami . tez sie rozgladne jeszcze . a o screw.ie co myslisz.? patrze za headem i burtonem jeszcze bo raczej inne firmy od tych mnie nie interesuja za bardzo xd. wole sprzet ktory ma db opinie xd. Raven : http://allegro.pl/item1176941285_zestaw_raven_160cm_deska_scull_wiazania_s200.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Head - dobra firma - chodz ja w zyciu bym jej nie kupil ( poglady osobiste)

Burek - porodukuje naprawde dobry sprzet ( niestety szarpnie ci kieszenia)

Jest jeszcze wiele innych dominujacych firm snowboardowych... nie zapetlaj sie tylko na tych. Mozesz popatrzec cos z Rossiego, Voelkl, Drake, it.

 

NA forum powinienes znalezc tabelke powazanych i mniej powazanych firm.

Milego szukania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem i z moim zdziwieniem Raven jest na minusie. nie zgodzilbym sie z tym za bardzo gdyz caly czas jezdzilem z wypozyczalni na dechach ravena i bd mi sie jezdzilo. nie wiem jak z jakoscia i trwaloscia xd. rozgladne sie ale cena wyglada ochoczo i nie potrzebuje jak narazie nie wiadomo jakiego sprzetu xd. pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na minusie gdyz nie nalezy do blatow z wyzszej polki ( to chyba zrozumiale dlaczego jest naminusie)

nie zgodzilbym sie z tym za bardzo gdyz caly czas jezdzilem z wypozyczalni na dechach ravena i bd mi sie jezdzilo.

Bo nie jezdziles na wysokiej klasy snowboardach dlatego nie masz porownania.

Ale dla ciebie powinien wystarczyc Raven ,salomon, rossi, roxy,nidecker czy inne ze sredniej polki blaty. to zalezy od ciebie ile chcesz wydac pieniedzy na sprzet.

Pomysl ile mozesz wydac maxymalnie na sprzet i wtedy rozgraniczaj te pieniadze pomiedzy blatem , wiazaniami , butami (Kaskiem - opcjonalnie [ chodz teraz juz jest chyba obowiazkowy dla nieletnich]) , goglami , rekawicami , kurtka i spodniami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 max chce wydac na deche i wiazania bo to z moich idzie xd. buty powiedzmy dostane 'gratis' xD google rekawice mam takze problemu nie ma. za spodniami sie rozgladne a kurtka bedzie. ale tego w te koszty nie wliczam. powiedz mi tylko czy czekac do jesieni jak cos sie pojawi jeszcze czy brac ta z ravena z linku .??

 

[ Dodano: 11 Sierpień 10, 14:49 ]

kask chyba do 15 albo 13 lat jest nie wiem. ale kask wole wypozyczyc choc i tak nieraz jezdze na stoku bez

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeczywiscie kask do 15 roku zycia. Co nie oznacza ze nie mozesz sobie go sprawic. ja non stop jezdze w kasku.

Co do Raven'a cena zeczywiscie zadowalajaca jezeli chodzi o ciebie. Widze ze wybrales blat z gornego przedzialu jak dla ciebie. ( nie jest to zle , ale proponowal bym ciut mniejszy - latwiej bedzie ci sie uczylo na nim ) co nie oznacza ze na tym sobie nie poradzisz. Patrzac na twoja skale umiejetnosci to juz sobie jakos radzisz.

Coz moge tak naprawde powiedziec. Blat jest z przecietnej polki wiazania tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Ale tak jak mowilem. To blat za srednia cene. Do nauki ci napewno wystarczy.

wedlug mnie - Bierz ten blat zanim zdrozeje przed sezonem ( nie jestes jedna osoba ktora bedzie chciala kupic snowboard przed sezonem) a firmy ktore sprzedaja tej jakosci blaty zawsze podnosza ceny tuz przed nim ( bo wtedy jest najwiecej napalencow na biale szalenstwo)

 

I tak po sezonie czy po 2 bedziesz musial wymienic bo twoje parametry wzrostowe i wagowe beda sie zmienialy jeszcze przez jakis czas. Do tego czasu podszkolisz swoje umiejetnosci i nabedziesz ciut wiecej wiedzy na temat snowboardu.

 

Mam nadzieje ze pomoglem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...