Skocz do zawartości

wskazówki jazdy na snowboardzie


Rekomendowane odpowiedzi

siema. jesli macie ludzie jakieś obrazkowe przedstawienie nauki jazdy na snowboardzie fs to bardzo prosze kontakt na gg (4351298) albo na maila (gorgi19@tlen.pl)

 

Ja osobiscie jezdze już chyba 6 sezon (nie pamiętam,hehe) ale próbuje dziewczyne tym zarazić. Już w zeszłym sezonie stawiała pierwsze kroki alle nie było czasu na częśte wyskoki na stok. Na swój sposób uczę ją podstaw ale byłoby może latwiej jakby miała przed sobą jakieś ilustrowane wskazówki.

 

pozdrawiam, piszcie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w domciu dwie książki na temat nauki jazdy i oczywiśćie jest to tam przedstawione za pomocą zdjęć i w sumie jesli znaazłbym troche czasu to mógłbym to jakoś poskanować i wrzucić na stronke:) a zresztą część tych zdjęć jest zamieszczona w artykułach dotyczących nauki. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. to jesli by Ci to nie sprawiło zbytnio kłopotu to prześlij mi prosze jakieś instrukcje jazdy na desce. Nie moge tego nigdzie znaleźć. Może jakieś linki... Bo z tym skanowaniem to troche musiałoby Ci czasu zabrać.z góry wielkie dzieki.pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mógłbym też zrobić zdjęcia cyfrówką i posłać. Ale to przy większej ilości czasu bo ostatnio to go dość mało mam :neutral:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Raz jak byłem na wyjeździe ze szkoł to kolega który jeździ 2 razy dłużej odemnie zwrócił mi uwage że nie umiem rozwijać za dużych prędkości-jakie są sposoby by zwiększyć prędkość?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz złą pozycję? Nie potrafisz się ułożyć tak, żeby przyspieszać, albo po prostu się boisz i odruchowo hamujesz... Możliwe też, że masz złą dechę. Ślizgi tłoczone mają to do siebie, że osiąga się na nich najniższą prędkość. Innym wytłumaczeniem tego faktu jest też kolega-debil... xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zdecydowanie szybciej odemnie jeździł nawet mimo faktu że jest zdecydowanie mniejszy i lżejszy,co do deski-póki co pożyczałem,więc to może być to.

A bać się nie miałem czego,bo to była Krynica :D

A więc problem tkwi albo w desce,albo w mojej pozycji...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...