Skocz do zawartości

ROSSIGNOL IMPERIAL 2010 - deska do nauki


Rekomendowane odpowiedzi

jezeli chodzi o nauke to ta deska powinna sprostac twoim oczekiwaniom. ale mam pare pytan odnosnie ciebie!

Na aukcji jest wystawionych pare dlugsci co mnie zaniepokoilo gdyz twoj przedzial dlugosci blatu miesci sie w granicy 160-162 (oczywiscie AM) bo mowa jest o tego rodzaju blacie.

z twojego przedzialu jest tylko 161WIDE.

 

Moje pytanie brzmi o twoj rozmiar buta! podaj rowniez dlugosc wkladki w cm.

Deski WIDE sa dla ludzi ktorzy maja duza stope

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że ktoś odpisał bo już myślałem że nikt mi nie pomoże

ogólnie to tak rozmiar buta to 43

 

znalazłem ta deske w sklepie i jej parametry znaczy sie różnica miedze wide jak byś mogł zerknąć zależało by mi na szybkiej odpowiedzi za nim mi ja wykupią

 

http://www.snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=1952

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smialo mozesz brac ta deske! deska na tloczonym slizgu co jest dobre dla poczatkujacych bo nie bedziesz musial tak bardzo dbac o slizg jak w przypadku spiekanego.

twardosc 5/10 - moim zdaniem OK! konstrukcja - sandwich ( dla mnie podstawa jezeli chodzi o nauke)

 

Z ta dodatkowa warstwa szkla na topie to troszeczke przesadzili :) - usmialem sie jak to przeczytalem ale przekonasz sie sam dlaczego jak juz bedziesz mial blat na stoku :D

 

ps. But 43 to normalna dlugosc buta! nie potrzebujesz deski WIDE ( miej to na uwadze)

 

Pozdrawiam i zycze udanego zakupu!

btw .... Rossi jest w porzadku firma

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam kupienie tego blatu! ty masz normalny rozmiar buta, na desce wide bedziesz sie meczyl ( a to wlasnie ma sprawiac ci przyjemnosc a nie katorge). - WIDE odpada jak dla ciebie.

Drake robi dobre wiazania. Mysle ze wystarczyly by ci te wiazania na dluuuzszy "poczatek".

Druga opcja jest adekwatna jak dla ciebie. Niestety o 1 zapomnij jezeli chcesz czerpac przyjemnosc z jazdy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj przedzial na AM to 160 do 162 i w nim spokojnie mozesz szukac blatow!

ps. do nauki na twoim miejscu wybral bym blat z dolnej granicy (160) - latwiej bedzie ci manewrowac deska

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deski sa parametrami bardzo zblizone wiec ta tak samo moge ci polecic! o wiazania nie masz sie co tak martwic. grunt ze maja aluminiowe pompki wiec nie polamiesz ich :D a z biegiem czasu mogl bys sobie kupic cos lepszego. pamietaj ze ty dopierio bedziesz sie uczyl i tak naprawde nie wiesz czy bedziesz chcial brnac w ten sport tak na calego.

Pozdro i jak masz mozliwosc to kupuj.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko! po to jest zalozone w koncu to forum. niestety trafiles na martwy motyw i prawie nikogo nie widac teraz na nim. ale poczekaj do zblizajacych sie pierwszych przymrozkow :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...