Skocz do zawartości

Flow M9/Quattro-SE + Celsius Xenon LTD


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Nadal gryzę się z problemem flow vs strap :)

Sporo osób doradziło mi system flowa ale niektóre z nich wyraziły opinię że jeśli Flow to buty też od tego producenta. Zastanawia mnie czy jeśli zakupię buciki Celsiusa (konkretnie te: http://www.celsiussnow.com/?page_id=71) oraz M9tki/Quattro-SE (oba stawiam na równi - które znajdę taniej te kupię) będę zadowolony z tego kompletu i bez problemu uda mi się ustawić wiązania do butów?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bral bym M9. Zapewniam Cie, ze nie bedziesz mial problemu z tymi butami i tymi wiazaniami. Pisalem juz we wczesniejszych postach. Ja wiazania ustawiam co dziennie. ( po skonczonym dniu skladam lyzke do srodka wiazan [na plasko] na nastepny dzien podnosze i ustawiam wiazania spowrotem. Uwierz mi ze trwa to doslownie minutke. Raz ustawione nie sprawiaja pozniej zadnego problemu jak to ktorys kolega forumowicz opisywal. No ale jak kazde wiazania , kazdy model ma swoich zwolennikow jak i przeciwnikow. nigdy wszystkim nieda sie dogodzic. Ktos kiedys powiedzial .."dogodzic kazdemu to nie lada wyczyn, ale wkur*ic wszystkich to zaledwie ulamek sekundy.."

pozdrawiam i mysle ze rozjasnilo sie ciut w glowie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44.5 to jest dokładnie granica miedzy L a XL, gdybym to ja miał kupować to kupił bym XL. Rózne buty różnie leżą w wiązaniach ale smiało możesz brać XL

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko znalezienie XL w polsce z M9 lub Quattro-SE graniczy z cudem. Co dziwne w USA są normalnie dostępne.

Co masz na myśli mówiąc, że różne buty różnie leżą? Finalnie rzecz biorąc każdy but da się wpasować w flowy tak aby porządnie się trzymał i wyjmował czy też nie?

Mam obecnie alternatywę między Q-SE/M9 a Rome Arsenal.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Finalnie rzecz biorąc każdy but da się wpasować w flowy tak aby porządnie się trzymał i wyjmował czy też nie?

tak aczkolwiek kolega sp3ed mowi ze mial problemy. Nie jestem w stanie okreslic co jest przyczyna bo to dla mnie wiecej niz dziwne. Generalnie pierwszy raz spotkalem sie z jego problemem "tutaj".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...