Skocz do zawartości

Deska AM dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

To znowu ja ;) Mój poprzedni temat z lekka umarł i zostałem pożarty za zły dział :)

Odrobiłem pracę domową i z tego co się dowiedziałem to potrzebuję blatu 162-164cm/255-261mm. (jeśli się mylę to: ok. 95kg+, but 27.5-28cm [45-47 zależnie od producenta], wzrost 190-191cm).

Znalazłem takie oto blaty:

 

Ride Control 162

Nitro Shield Venti 162

Nitro Volume 162

 

Head Matrix XL 163

K2 Select 163

Nitro Dominion 163

Salomon Pulse 163

Head Fusion Legacy 163

Flow Metc 163W

 

Burton Bullet 164

 

Który z tych (bądź innych do $280) byłby dla mnie dobry? Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczne od tych ktore ja bym zakupil i po kolei w dol

Burek bullet

K2 select

Flow metc

Nitro volume

Ride control

Head'y na koncu - Nie lubie po prostu tych blatow ( co nieznaczy ze sa zle)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedzial dobrze masz dobrany 162-164 co do szerokosci hmmm tutaj dziwnie troche bo podales przedzial 45 - 47. Jezeli 45 to zwykly blat ( standardowa szerokosc) blaty Wide zaczynaja sie od buta 46 > .

mysle ze niepowinienes jeszcze miec blatu wide wiec zakup normalny... Ustaw dobrze katy wiazan ( proponowal bym na kaczke) tak zeby buty nie wystawaly poza deske za duzo bo przy cieciu zachaczysz paluchami albo pieta o glebe i poczujesz smak sniego :D

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przedzial dobrze masz dobrany 162-164 co do szerokosci hmmm tutaj dziwnie troche bo podales przedzial 45 - 47. Jezeli 45 to zwykly blat ( standardowa szerokosc) blaty Wide zaczynaja sie od buta 46 > .

Bo jeden but 47 jest na styk a drugi 45 lekko za duży :) Dlatego podałem długość stopy.

 

mysle ze niepowinienes jeszcze miec blatu wide wiec zakup normalny...

Też tak myślałem dlatego zaledwie jeden wybrałem wide.

 

Ustaw dobrze katy wiazan ( proponowal bym na kaczke) tak zeby buty nie wystawaly poza deske za duzo bo przy cieciu zachaczysz paluchami albo pieta o glebe i poczujesz smak sniego :D

pozdro

 

Na symetryczną kaczkę niewygodnie mi się jeździ :) Najlepiej idzie na +15p. i -3 do -9 tył.

A sam śniegu znam aż za dobrze :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...