Skocz do zawartości

K2 Indy/K2 Formula/Rome Arsenal/Rome Shift


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Określ też jaki styl preferujesz czy jaki zamierzasz uprawiać. Najlepiej abyś wpisał to w profilu :)

Inne wiązania masz do FR, inne do FS a jeszcze inne do BM.

 

Z tych jak już powiedziano Arsenalki. Osobiście na nich nie jeździłem ale miałem w rękach i są naprawdę porządnie wykonane.

Wiązania od K2 bym sobie odpuścił.

 

 

p.s. Dlaczego wybór tylko z tych modeli?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

z zaproponowanych wiązań tez bym wybrał Rome Arsenal a na druim miejscu K2 Formula.

 

Wiązania od K2 bym sobie odpuścił.

ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń do K2, solidne konstrukcje, dobrze wykonane.

 

A co powiesz o wymienionych w temacie wiązaniach Rome shift? Do fs?
Shift to podstawowe wiązanie Rome, dla początkującego wystarczające, dla kogoś bardziej wymagającego już możenie wystarczyć. Shift to wiązanie am/fs
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiler129 napisał/a:

Wiązania od K2 bym sobie odpuścił.

 

ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń do K2, solidne konstrukcje, dobrze wykonane.

Jakość wiązań od k2 to jakaś żenada, pompki niby aluminiowe a lamią się i mają nieprzyjemną tendencję do gubienia zębów. Szycie i jakość materiału skóropodobnego to kompletna katastrofa, pęka i gubi lakier. Po jednym sezonie wiązania wyglądają jakby służyły przez wieki. W dodatku Indy są sztywne, do AM jeszcze, do fs nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o tym zestawie? Wiem deska tez podstawowa:) http://snowsport.pl/index...4178&strona=251
podstawowy zestawik Rome dla początkujących i średniozaawansowanych riderów. Odnośnie jakości to Rome kichy nie robi, blaty i wiązania sa naprawdę starannie wykonane w oparciu o najnowsze technologie. Ten zestaw jak najbardziej się nada do rozwijania umiejętności fs.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...