Skocz do zawartości

Wiązania Drake KING


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie jako że kupiłem wiązania drake King rozmiar L. Na razie jeszcze nie dostałem butów wiec może mi się tylko wydaje ale to wiązanie jest gigantyczne :) Na spodzie wiązania pisze SIZE LARGE. Nie wiem czy na L nie powinno pisać Medium. Buty będą w rozmiarze 42,5-43,5 (275/285mm). Jeśli ktoś z was posiada wyżej wymienione wiązania w rozmiarze L/XL bardzo prosiłbym żeby sprawdził co pisze pod wiązaniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początek rozwieje twoje watpliwosci co do rozmiarów bo widze ze jeszcze cie nikt nie oświecił :P Rozmiary S,M,L to początki angielskich słów small, medium, large wiec jeden problem masz już z głowy:P

 

nikt Ci nie oszukał L to large i jest to rozmiar duży. Wiązania na pewno nie sa gigantyczne, miałem Drake w tym rozmiarze i sa to standardowe wiazania... wyluzuj i poczekaj na buty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Tak znam te skróty :) Myślałem że w przypadku wiązań M i L to poprostu Medium a dopiero XL - Large. Rzeczywiście może mi się wydaje że są duże ale to dlatego że porównywałem je z wiązaniami żony (S). Przy nich to giganty :)

Pozdrawiam i dzięki za szybką odp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...