Skocz do zawartości

Wymiana wiązań z Nidecker s460


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Potrzebuje porady przy wymianie wiązan na przede wszystkim nowe i pewnie lepsze. W tej chwili mam deske Rossignol Sultan i wiązania Nidecker s460. Odpadły mi już prawie wszystkie paski więc są poprzykręcane na śrubki.... chyba czas najwyższy na nowe wiązania, tym bardziej że wreszcie wybieram się na prawdziwy stok :) Włochy.

Jestem kobietą, jeżdzę raczej rekreacyjnie, miałam 2-letnią przerwę bo musiałam zrobić sobie nowe więzadło krzyżowe wię teraz jeżdzę raczej ostrożnie, umiejętności: średnio zaawansowany, spokojna jazda po stoku - Nie potrzebuje więc nic zaawansowanego, byle nie były te wiazania gorsze... no i może jeszcze jakaś amortyzacja czy system łagodzenia drgan by się przydał..... A.. i nie chciałabym wydac więcej niż 400 zł, max. 500.

Z góry dzieki za pomoc.....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałaś dobry okres na zakup wiązań. Tegoroczne modele są już tańsze o 30 % i polecam Ci :

 

Option Smoke 2010

w tej cenie chyba nie znajdziesz lepszych wiązań. Pełna ręczna regulacja, amortyzacja pod palcami i piętami, capstrap no i ciekawy design

 

polecam jeszcze

 

Ride Lhx 2010

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki.... faktycznie fajnie przecenione.

 

tylko dlaczego w takich kolorach..... generalnie nie jestem bardzo marudna, ale idealnie byłoby gdyby te wiązania były po prostu czarne albo czarno - czerwone.... wszystko tylko nie rózowy / fioletowy, juz biały lepszy..

wiem, że wazniejsze sa parametry niż wygląd, ale do fioletu sie nie przełamię...może gdzieś znajdę podobne tylko czarne... jakiś pomysł??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche offtop !! - ale nie moglem sie powstrzymac :)

 

Pierwszy raz spotykam sie z "normalna" dziewczyna ktora wybredza co do rozowego i fioletowego :D :idea:

 

http://www.spadout.com/p/ride-lxh-snowboard-bindings-women-s/ tutaj sa ride Lhx niebiesko/czarne i czarno/(niestety [w srodku]rozowe)

 

lub polecic ci moge Ride Wi 10 VXn Wmn (black/noir) http://supersklep.pl/c6-wiazania/i71250-wiazania-snowboardowe-ride-wi-10-vxn-wmn-black-noir

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję za "normalną" :lol: ....teraz juz wiem czemu wszystkie damskie wiazania sa własnie fioletowe albo rozowe, a jak nie to chociaż biale albo pastelowe kolory.... to zdecydowanie wole ciemne :???:

 

wielkie dzieki tez za rady: Rice LXH ok a 10VXn zdecydowanie super.

 

Troche oczywiscie sobie poszperałam i co sadziecie o : Flow Minx http://snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=1871&strona=251

albo Flow Muse http://snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=1867&strona=251

czy ten system zapinania który oferuje Flow jest wygodny i jak wpływa na kontakt z deską??

Jeszcze jedne, ale te chyba nie są damskie, co prawda nie sa tez chyba męskie, może unisex? - Option Haze http://snowsport.pl/index.php?mod=detail&id=31&strona=251 (te be mi idealnie pasowały do deski :razz: )[shadow=cyan][/shadow]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh kobieta to jednak kobieta, dobiera rzeczy żeby wizualnie pasowałay a kolory przecież nie jeżdżą :P tych ostatnich nie ma co kupować, wiązania stare i najprostsze jakie mogą być, odpuść sobie je.

 

co do systemów Flow było wielokrotnie wałkowane na tym forum. Prosze poszukać i wszystko bedzie jasne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehh kobieta to jednak kobieta, dobiera rzeczy żeby wizualnie pasowałay a kolory przecież nie jeżdżą :P

 

kolory nie jezdza, ale w oczy gryza :wink: ale nie bede klamac, ze kolor nie ma znaczenia bo ma.... ale najlepiej, zeby byly dobre, wytrzymale, wygodne i czarne :lol:

 

 

poczytalam o tych wiazaniach Flow i opinie sa rózne.. ale generalnie wiecej pozytywnych i za raczej nie ma ma roznicy miedzy tymi co je wybralam wiec wszystko jedno ktore bym wziela na to samo wyjdzie. No to chyba pojde i kupie... chyba ze jeszcze sa jakies inne propozycje albo odradzacie mi te Flow'y...

 

a tak wogole to wielkie dzieki za pomoc...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaja, "... no sorry ale ..." zaczynasz marudzic jak baba w ciazy! :D .... poczytalas na temat roznych wiazan .... jestes mniej wiecej zorientoawna co do wiasan ... pytalas o flow to poszedlem nawet na reke i skopiowalem link zebys zobaczyla jak sie one przedstawiaja .... kwestia polega na tym zebys sama zdecydowala ktore zakupisz ...

 

Wiec prosze nie pisz juz ...

chyba ze jeszcze sa jakies inne propozycje albo odradzacie mi te Flow'y...

 

za ta kwote co jestes w stanie wydac .... ehhh badzmy szczerzy .... nie oczekuj codow. Wiekszosc moich znajomych jezdzi na wiazaniach w cenie dobrego zestawu snowboardowego. ( oczywiscie kwestia pieniazkow, ale jezeli chce sie jezdzic na naprawde dobrym sprzecie to trzeba liczyc sie z kosztami :idea: )

lepszego sprzetu niz ten co oferowal ci bercik i ja nie znajdziesz w tej cenie....

 

pozdrawiam i prosze mysl rozsadnie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...