Skocz do zawartości

renowacja DESKI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam pytanie,posiadam deskę SALOMON i jest na nie pełno rys.Zastanawiam się czy nie dało by się tego naprawić,np.poprzez położenie nowego lakieru czy coś.Nie znam się na tym więc chce się poradzić waz.Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
waz

:)

 

jakie to sa rysy? malutkie, ktore tylko widac i nie mozna wyczuc palcem, czy dosc spore wgłębienia? Jesli to pierwsze to ja przewoskuj, jesli to drugie to oddaj deske, zeby Ci ja zalatali paleczkami p-texu (no chyba, ze sam chcesz sie w to bawic).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po cholere chcesz zrobic renowacje gory blatu ? przeciez to jest bezsensowne. Przy twojej umiejetnosci jezdzenia po pierwszym zjezdzie albo ktos podczas czekania na wyciag przejedzie ci narta po gorze blatu albo sam porysujesz o cudzy sprzet!

Niema sensu tego naprawiac.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale skąd wziąć w miarę duże naklejki i trzymające się blatu :?:

i jeszcze jedno,planuje ściągnięcie protektorów z deski i się zastanawiam jak zamaskować wwiercenia,myślę o kofixie tylko jak to potem pomalować żeby nie rzucało się w oczy,thx za porady,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co w ogolę bawić sie w takie rzeczy. Deska ma dobrze sunąć po stoku a nie pięknie wyglądać:P jak chcesz zamaskować rysy to wyślij koperte z zaadresowana zwrotna koperta lub zrób przelew to wysle Ci jakies wlepy a jak nie to sie nie przejmuj wygladem zewnętrznym. Ważne żeby blat dobrze zachowywal sie na sniegu//// to podstawa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...