Skocz do zawartości

K2 Podium vs K2 Brigade


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym deske All M. 188cm 80kg, but 46.

 

Do wyboru K2 Podium Wide za 999zł lub Brigade Wide 699zł?

 

Podium ma ślizg spiekany a Brigade tłoczony - czy te 300zł jest tego warte?

 

Jakie wielkości wybrać - Podium Wide (159, 162) Brigade W (159,163)?

 

Jeszcze znalazłem tą ale niewiem czy aby nie będzie za twarda

ROSSIGNOL SCOPE http://www.allegro.pl/item922125196_rossignol_scope_mod_2010_nowy_163cm_hit_cena.html

 

Podzielcie się opiniami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie drugi sezon będzie, jadę do Francji na 10 dni więc będzie mnóstwo czasu na poduczanie się :)

 

Ten Brigade jest ślizg tłoczony - nie do końca jestem pewnie czy jest sens inwestować kasę w dechę z takim ślizgiem?

 

A ten Scope - dam na nim radę czy flex 7 mnie raczej wykończy (bo cena jest super)?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu tloczony jest "be"? sam mam slizg tloczony jak i wiele desek dla osob poczatkujacych i sredniozaawansowanych ma slizg tloczony. Slizg spiekany jest szybszy i bardziej wymagajacy zarowno w jezdzie jak i w serwisowaniu.

 

Moja dziewczyna uczyla sie na meskiej desce z flexem 8 (Atomic Alibi) i szlo jej genialnie, wiec i Ciebie nie powinien pokonac ;P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzieki za pomoc.

 

Powiedz mi tylko jeszcze jak możesz czy flex 7 będzie oznaczał, że sobie nie poskacze (bo lądowanie będzie za twarde, czy coś). Bo generalnie jak patrze na deski do FS to mają mniejsze flexy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deski freestyle'owe maja rozny flex. w zaleznosci od ich przeznaczenia! do butteringu flex blatu powinien byc niski (miekki) zeby dobrze manewrowalo sie blatem. Do chopek (halfpipe) etc powinien wlasnie byc flex wysoki (twardszy blat) deska wtedy ma wieksza dynamike przy wybiciu i jest stabilniejsza przy "ladowaniu" To tak na marginesie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...